- Gry
- World of Tanks
- Forum
- Pytania
- T34 czy IS6.Który z nich wybrać ?

Który z tych czołgów wybrać patrząc na to pod kątem fun z gry i zarobków???
Wg mnie IS6 jest beznajdziejny, ma słabą armatę niestety(penetracja :C). Polecam zdecydowanie T34.
T34 najlepszy zarabiacz, a ISem 6 trzeba mieć ponad 500 bitew zeby sie do niego przyzwyczaic i ogarnac jak nim grac
Is-6 jest lepszy WYBIERZ GO !
Też mi się wydaję że t 34 jest lepszy niż is6
mam IS 6 i jest super ale ta penetracja czasem nawala. Ale za to ma preferencyjny mm.
ja mam ISa6 i mnie sie gra calkiem calkiem co prawda dzialo kiepskie ale idzie nim grac jak znasz slabe punkty przeciwnika.... A ruska wybralem tylko i wylacznie dlatego ze gram glownie ruskami a to pozwolilo mi szkolic zaloge szybciej dla moich HT :)
Polecam T34
t 34
is6
według mnie T34 jest lepsz,ponieważ ma twardą wieże i wali po 500 dmg!!
is-6 slabe dzialo dobry pancerz
t-34 dobre dzialo i wieza reszta do bani
Ja mam T34 i dla mię jest dosyć przeciętny jedyne co ma dobre to penetracja i mocno opancerzona wieża, kadłub nie odbija,is-6 jest owiele lepszy minus to słaba penetracja ale jak ktoś wie gdzie czołgi majom swoje słabe punkty to wystarcza.
Kamil Kurczyk
Ja od T34 jeszcze nigdy za 500 nie dostałem.
W IS6 bardzo istotna jest załoga jeżeli mamy chociaż 4-5 umiejętności ten czołg zmienia się nie do poznania.
T34, za większą penetrację i możliwości wieży. Zawsze wolałem nieco bardziej czołgi, które były w stanie opuścić działo
ja wybrałbym is 6, jest mobilniejszy i nie losuje go na X
T34, za większą penetrację i możliwości wieży.
is-6 znacznie lepszy pancerz na kadlubie i wieza mocna
dzialo ze srednia penetracja jak wiesz gdzie strzelac to wystarczy
lepszy matchmaking od T34 i ogolem lepiej sie nim zarabia
IS-6
IS-6
Według mnie T34 jest lepszy bo ma lepsze działko i wieżę ma bardzo ciężką do przebicia
ja wole t 34 ponieważ ma bardzo dobre działo i wieże zarobki to 50 tys do 60 tys
Co z tego, że T34 rzuca na X? Z takim działem spokojnie dasz rade. Czołg dodatkowo ma twardą wieże i (chyba) nieźle opuszcza dzialo, wiec spokojnie mozesz pokazac sama wieze i strzelac.
IS-6 jest tez twardy ale nie ma za to takiego dzialka jak T34
Wybralbym isko bo t 34 nudny jest i losuje go na 10 tiery.
T34 jest moim zdaniem lepszy ale zeby nim grać efektownie trzeba być ogarniętym graczem umieć wykorzystać jego bardzo twardą wieżę i depresję działa
IS-6 bo ma według mnie lepszom armate pancerz na bokach dobry nawet IS-3 go czasami nie penetruje ale to jest taki czołg do którego trzeba się przyzwyczaić
wiadomo że T34 jesst lepszy pod każdym względem!!!!!!!
Is6
T34 ma lepsza pen i bym go wybral
jak umiesz grac na wierze to T34 bedzie dla ciebie, ogolnie wybierz tank ktorego taktyka grania ci odpowiada a wtedy bedziesz w stanie dluzej przetrwac i zadac wiecej dmg, a dmg=kasa
moim zdaniem T34 jest ogółem lepszy