- Gry
- World of Tanks
- Forum
- Czołgi
- TIGER czy T29 ?

T29, dobre działo, bardzo dobra wieża, praktycznie nic z tego tieru nie przebije wieży od przodu
Tiger ma niższy profil i trudniej go zaowarzyć
t29 jest duzo lepszym czołgiem od tigera
Pozdrawiam
jak dla mnie tiger, oczywiscie jesli umie sie nim grac, bo nie jest to czolg na pierwsza linie jak t29, najlepiej jechac w drugiej linii i wykorzystywac bardzo dobry dpm oraz celnosc dzialka, poniewaz pancerzem ten czołg nie grzeszy, natomiast t29 swietna wieża, dosyć miękki kadłub no i lufka również całkiem niezła. bardzo fajnie sie tym t29 gra na wieże ponieważ ma on swietna depresje dziala która w polaczeniu z nieprzebijalną wierzą moze dawać niesamowite efekty.
jeżeli potrafisz grać wieżą to lepszy T29
Ja tam lubię tygryska. Jest bardziej uniwersalny. Sprawdza się zarówno w mieście ,w terenie płaskim a nawet na górkach. T29 jest maszyną prostszą do grania. Wystawiasz wieżę i nic cię nie obchodzi. Natomiast w mieście lub na płaskim praktycznie obrywa od wszystkiego co jeździ i na drzewo nie ucieka.
powiem tak , obydwa te czołgi miałem i nimi grałem , t29 jest super maszynką do podlepszania stat , stajesz z tyłu kampisz się w okienku i rozwalasz wszystko co pojedzie , natomiast tiger jest nawet dobry , tylko ma jeden problem , że 5 tier go przebija gdzie chce i jak chce , arty mają fajny dmg na tigerze
Wszystko zależy od twojego stylu gry. Jeśli lubisz jechać do przodu nie kryjąc się wcale to żaden ci nie będzie leżał. Na t29 gra się "pod wieżę". Czyli chowasz się za jakims wzniesieniem i wychylasz tylko wieże. Na tigerze tego nie zrobisz. Jeśli wolisz grać czołgiem troche bardziej z tylu nie narażonym tak bardzo na pociski to bierz tigera bo z jego przeladowaniem mozesz szybko zdjąc kilka czolgów, które nawet nie będą wiedziały kto je zestrzelil.
t 29 ma lepsze działo i idze do t32
Tiger to bardzo dobra maszyna ale T29 nie bez podstaw nazywany jest czołgiem ciężkim tieru 7,5 , jak się umie grać na wieżę to jest świetny, tiger za to ma świetnego dpm i więcej hp
T-29 ma słaby przedni pancerz lecz gdy schowasz się za skałą i wystaje tylko wieża to jesteś jak Maus. :)
To zależy jak lubisz grać oraz do jakiej linii końcowej dążysz tych czołgów które ekspisz. Plusami T29 jest pancerna wieża i depresja działa , wiec czolg wykorzystywana na górkach czy tez w otworach strzelniczych budynków. Można nim zagrać sidescrap przy krawędziach budynków. Minusem tego czołgu jest jego słaba szybkostrzelność na minute . Tiger plusy to wyższa szybkostrzelność na minutę dzięki czemu więcej tez damage zadamy , trochę szybszy od T29 pozwala to zając lepsze pozycje , więcej HP , trochę lepsze camo niż konkurent, zaś minusem to dość długie skupianie celownika i mniejszy pancerz wieży. Obyda maja podobny średni gamage na bitwę jak i eksp. Po skończeniu ekspienia tych czołgów masz fajne czołgi jak T32 i 110E5 oraz E75 i E100 ( z działem skutecznym na goldzie). Obydwa czołgi 10 tieru są spotykane na CW zależności od taktyk danego dowódcy. Mnie się grało dobrze obydwoma czołgami , aczkolwiek uważam ze T29 jest bardziej przystępny dla początkującego gracza.
Tygrys,Tygrys i jeszcze raz Tygrys.Świetna armata 88mm,mobilność,pancerz stosunkowo słaby ale naprawdę potrafi uratować w najgorszym momencie dupe.
Celność i penetracja armaty 88 sprawia że IS,Kv3 itd itd możesz szprycować z każdej odległości bo na 90% trafisz tam gdzie chcesz,dmg tej armatki moze nie zachwyca ale jej szybkostrzelnosc,penetracja i celnosc wszystko nadrabia.t29 to tylko twarda wieża i osc mocna armata.
I jeszcze jedno-zobacz jak fajnie jest jeździć po polu bitwy legendą Panzerwaffe i ogólnie II Wojny Światowej :)
Według mnie t29 świetna wieża, dobre działo
t29 tak jak każdy wierzowiec- zajebiaszczy ;)
a tiger nie ma nic..
T29 jest lepszy pod kazdym kątem sprawdz sobie a tiger to najwieksze dziadostwo w dziejach ludzkosci. Wiem bo gralem nim i T29 ;)
Zdecydowanie T29. Tak jak napisali przedmówcy, grając na tzw. wieżę jest po prostu zajebiaszczy. Idąc ścieżką amerykańskich czołgów grałem nim przez pewien czas i gra sprawiała mi wielką frajdę :) teraz gram Tigerem i powiem że trochę się męczę. Każdy musi jednak patrzeć na to co jemu sprawia frajdę w tej grze no i to co najważniejsze do której "dziesiątki" chce dojść. Każdy czołg ma swoje plusy i minusy ale czasami trzeba się pomęczyć żeby zdobyć wymarzoną maszynę 10 tieru.
jezeli chodzi o 7 tier jak najbardziej T29
jeśli chodzi wg mnie to ja polecam bardzo tygrysa świetny czas przeładowania niezły dmg i przyjemność z gry niesamowita
T29... mam Tygrysa i wszystko w niego wchodzi jak w masło :(
T29 - idealny na pojedynki wieżowe (nic go w wieze nie przebije), dobre dzialo
T29 ma twardą wieże i dobre działo
Oczywiście, że T29. Mega twarda wieża oraz dobre działo.
Wiesz, też mnie to spotkało 2 miesiące temu bo do obu brakowało mi 16k expa ale wybrałem T-29 i nie żałuje ma lepsze działo i super wieże polecam.
wierzowiec jak wierzowiec zajebisty xD a tiger miękki
wszystko zalezy od twojego stylu gry. Najlepiej miec oby dwa , mnie osobiscie sie przyjemniej gra t29 ale jak mowie wszystko zalezy od stylu gry
Posiadam obydwa czołgi i jak dla mnie lepszy jest T29 kadłub ma może i miękki ale za to ma mocna wieżę wiec jak dobrze opanujesz technikę hull down'a to jesteś prawie nie do ruszenia
Nie wiem jak T29, ale Tiger to papier, bądźmy szczerzy;/. To jest numer 1 w każdej walce. Więc bardziej polecam ci T29.
T 29 lepszy pancerz i działo
TYLKO T29!
Tiger co prawda ma fajne działo, ale niestety nawet niektóre 4 go przebijają:(
No chyba, że tiger P-on jest naprawdę fajny:)
T29 lepszy
T29 jest to czołg bardzo dobry jak na swój tier
T29 polecam dla mniej doświadczonych graczy jest to bardzo fajny czołg, ale tygrys jest jeszcze lepszy w rękach kogoś kto się nim potrafi prawidłowo obsłużć
T29 jest najlepszym czołgiem VII tieru więc kupując go nie popełnisz błędu.
Zdecydowanie Tiger I , T29 był może kiedyś najlepszym czołgiem ale został "poprawiony" i już nim nie jest, Tiger ma więcej wytrzymałości, zadaje więcej obrażeń na minute, jest zdecydowanie celniejszy szczególnie podczas jazdy T29 ma dobrą wieżę ale nie sprawdza się to na 70% map w których nie da się jej wykorzystać. Zresztą to ciężkim czołg a nie camper. Tiger tez jest szybszy. Fakt pancerz Tigera w Wocie pozostawia wiele do życzenia bo w rzeczywistości był to najlepiej opancerzony czołg w swych czasach ale nie zapominajmy że to gra Białoruska i i zdecydowanie promuje swoje IS. Jeśli nie jesteś głąbem który bokiem wyjeżdza strzelać w przeciwnika i strzela strzał za strzał wybierz Tigera.
T29 ma dobrą wieżę gorsze obrażenia na minutę ale ma twardszy pancerz kadłubu
wieżowce najlepsze ;)
Zdecydowanie T29. Tiger ma niby szybszy reload, ale obrażenia na strzał są mizerne. Do tego dochodzi jego papierowy pancerz. Może i historycznie to był super czołg... ale w wocie nie jest :P
tiger posiada sporo hp -1500 i ma dobre celne działo i szybkostrzelność ale prawie kazdy strzał w niego w przod powoduje uszkodzenie silnika co skutkuje spowolnienie lub w dalszym stopniu podpaleniem
t29 jest miej mobilny ale pancerz o wiele lepszy działo posiada lepszy damage niż tigera
gram t29 i moim zdaniem jest o wiele lepszy od tigera
t29 niestety legenda ww2 ustępuję
t29
inna klasa czołgu t29 pozycyjna obrona (wystawić tylko wieże i można dużo zdziałać na otwartej przestrzeni i z daleka zezowaty trup. Tiger trzeba dobrze kątować (side scrap) drugoliniowy snajper + sporo hp wielki minus palenie sie silnika który jest przedniej części
t29 - ma lepsze działo i pancerną wierze wiec bije Tigera na łeb
T29! <3
t 29 bo t32 i w koncu bardzo fajny m103.
Widzę wiele komentarzy o fajnosci Tigera, ale niewiele o tym, że jak tylko jest wyspotowany, to nawala w niego KAŻDY. ma dużo hp jak na VII, lichy pancerz, doskonały cel dla czołgów premium - pierwszy strzał w gąskę i doisz 1500 obrażeń! a i tak nie uda ci się tego zrobić, bo zaraz wokoło pełno sępów na darmowy dmg. model HD jest śliczny, ale dla mnie Tiger jest tylko przykrą przejściówką do świetnego Tygrysa Królewskiego.
Tiger jest bardziej uniwersalny
Hmmmm według mnie lepszy T29. Jak dla mnie jest to wogóle najlepszy czołg VII tieru . Dobre działo , pancerz ok i ruchy w miarę . Zdecydowanie T29
T29