16
wrocekpl

jak grać lekkim czołgiem na otwartych mapach ?

Dodał wrocekpl 31.07.2014, 21:35


Aby komentować, zaloguj się.
18

niedzwiedz_88

02.08.2014, 16:09

no nie polecem zatrzymywania sie :P czesta zmiana pozycji i stron na mapie napewno pomorze druzynie:P ale musisz przede wszytskim zapoznac sie z czolgiem i ogarnoc zasieg spotowania nim jak i spotowania jego:P

17

gumis97

02.08.2014, 16:57

Na początku wyjeżdżasz na środek mapy, pokazujesz się przeciwnikowi tylko na krótką chwilę, robisz tzw. "otwarcie" - spotujesz wrogów, pokazujesz drużynie jak rozjeżdżają się siły przeciwnika. Przy okazji uważasz by nie wyłapać jakiejś piguły :)

Następnie w zależności od sytuacji i mapy możesz albo kąsać wrogów z tyłu / boku lub wyłącznie spotować przeciwników dla Tdków / artylerii. Cały czas musisz się ruszać, pokazujesz się wrogowi tylko na moment oddania strzału, nie wdajesz się w pojedynki 1 vs 1. Polecam objeżdżać wrogów i strzrelać im w tyłki gdy te zajęte są twoimi kumplami z teamu :) Jeśli nie chcesz pchać się na linię frontu możesz zakraść się do bazy wroga i zniszczyć wrogą artylerię.

Na koniec dobijasz ostatnich wrogów lub pomagasz capować bazę. W skrajnych przypadkach możesz zrobić samobójczy rajd na wroga capującego Twoją bazę by zabrać mu kilka HP i przerwać okupację - taka honorowa śmierć :)

10

MegamocnyPatryk

02.08.2014, 17:27

Spotujesz, czyli ciągle jesteś w ruchu i co jakiś czas przejeżdżasz blisko wroga, podświetlasz go i wracasz się do bazy, aby Ciebie nie zabili.

13

Sotto_PL

04.08.2014, 17:32
1 plus

Jeździsz po środku mapy, trochę po swojej stronie, spotujesz jak rozjeżdżają się przeciwnicy, pod koniec bitwy albo przejmujesz bazę, albo chronisz swoją.

Na mapie Step (najlepiej w plutonie z dwoma TD z mocnymi działami) czekasz 6minut i jedziesz przez sam środek do przeciwnika, rozwalasz artę, jak są afkerzy to ich też i uciekasz z powrotem do swojej bazy(Chyba że wrogowie są daleko to przejmujesz bazę, a jak ktoś podjedzie to robisz manewr karuzeli). W czasie zanim minie 6minut staraj atakować kamperów z daleka.

Ostatnie tematy

Konrad
MitoxX
Kacper