1

Pomaranczowy

12.05.2014, 13:12
1 plus

To zależy od tego na jakich graczy trafisz, zwykle jest to ok 10 minut ale czasami 15 lecących na łeb na szyję graczy potrafi zakończyć mecz w 3-4 minuty :D

12.05.2014, 16:29

średnio około 6-8 minut.Zdarzają się krótsze bitwy oraz w pełnym wymiarze czasowym.

4

killer01

17.05.2014, 01:23

Przeciętna bitwa trwa od 5 do 10 minut. Jeżeli po upływie 15 minut obie drużyny nadal posiadają co najmniej 1 czołg na polu bitwy, a żadna z baz nie została zdobyta, to ogłasza się remis. Remis może mieć miejsce również w sytuacji, gdy obie drużyny w tym samym czasie opanują bazy przeciwników.

5

niemorzliwe

17.05.2014, 14:21

długość bitwy zalerzy od umiejętności graczy jak ktoś jedzie na "pałe" to bitrwa potrfa około
4-6 minut ale jak gracze są ostrożni i doświatczeni to bitwa morze trfać około 6-12 min