13
Yamagishi

Nowy kanał na YT "WoT the hell"

Dodał Yamagishi 10.01.2016, 23:25

Cześć czołgiści!
Chciałbym zaprosić Was do obejrzenia filmów na nowo powstałym kanale „WoT the hell” na YouTube. Kanał prowadzę ja (Piotrro), wraz z moimi dwoma kolegami (Terhon i MAlaSZ). Na naszym kanale chcielibyśmy pokazać Wam najciekawsze i najfajniejsze bitwy w jakich braliśmy udział, oraz wybrane z nadesłanych przez widzów.

Póki co na kanale zobaczyć możecie 7 filmów stanowiących pewną próbkę, tego co chcemy Wam pokazać. Będziemy bardzo wdzięczni za Wasze opinie. Powiedzcie nam co powinniśmy zmienić, a co Wam się podoba.


Link: https://www.youtube.com/channel/UCut0G4PozLjmWge6duo7O-g
Jeżeli chcielibyście podesłać nam powtórkę ze swojej dobrej bitwy, możecie to zrobić wysyłając powtórkę na piotrrowot@gmail.com .

Do zobaczenia w bitwie!


Aby komentować, zaloguj się.
7

Kupsztas

13.01.2016, 18:45
2 plusy

cześć. fajnie, że zabieracie się za kanał, mam nadzieję, że będzie się rozwijał.
jeśli chcecie mieć materiał do robienia filmików z cudzymi replayami, to chciałbym podzielić się moim replayem z Tigera II z działkiem 8.8cm - jest troszkę pokazówki o używaniu pancerza bocznego oraz o celowaniu w weakspoty.
http://wotreplays.com/site/2399694#winter_himmelsdorf-kupsztas-tiger_ii

jeśli chodzi o sugestie - obejrzałem filmik z 2x t-150, uwaga dotycząca sidescrapu - jak się już ustawi ciężarem, to auto-aim jest zbędny :) wtedy właśnie ma się czas na przycelowanie.
a także druga sprawa - chłopaki, nie bójcie się golda. na topie można się bez niego obyć, na dole można strzelać burzakami - ale wożenie zera złotych pestek może łatwo zaowocować sytuacją, gdzie np. jedziecie na decap, gdzie stoi czołg z 220hp. musicie go zdjąć na strzał, bo nie macie już hp. a jest to is-3. ta jedna złota pestka może wtedy go wyeliminować, z AP to tylko od dupy albo jak is-3 zagra źle.
warto mieć te 3 pestki chociaż.

13

Yamagishi

13.01.2016, 20:50
1 plus

Łał, wielkie dzięki za odpowiedź, nie spodziewałem się tak fajnego komentarza. To na prawdę budujące :)
Poinformowałem MAlaSZa i Terhona o powtórce, którą nam podesłałeś, a ja za chwilę biorę się za jej oglądanie - statystyki bitwy są na prawdę imponujące.
O autocelowaniu przy sidescrapie wiem, uznałem jednak, że przeciwnicy są na tyle słabi, że nie chce mi się nawet celować. (Nie róbcie tego. Nie raz nie dwa się przejechałem na lekceważeniu przeciwnika xD)
Na niektórych czołgach wożę golda. Na T-150 uznałem, że nie jest szczególnie potrzebny. Co innego na SP lub zwykłym Pershingu - tam mam zawsze parę goldów.
Zachęcam Cie też, do obejrzenia pozostałych odcinków i jeszcze raz dzięki za podesłaną powtórkę :)

7

Kupsztas

13.01.2016, 22:00

proszę bardzo :) lubię, gdy ludziom chce się robić coś pozytywnego, a musieliście włożyć sporo pracy w obróbkę filmu - dzielony ekran, komentarz dwóch osób, to jest sporo roboty.
jeszcze możecie próbować używania free camera mod podczas powtórek - pozwoli lepiej pokazać niektóre sytuacje.

13

Yamagishi

13.01.2016, 22:22

Właśnie po zrobieniu tego odcinka doszliśmy do wniosku, że takie coś by się przydało.
Mam do ciebie pytanko - czy jak oglądałeś odcinek z plutonem T-150, to wiedziałeś dokładnie co się dzieje? Bo kiedy obejrzałem go po raz pierwszy po obróbce, miałem wrażenie, że jest bardzo chaotyczny i komuś kto nie widział powtórek oddzielnie, może być ciężko załapać, co się w danej chwili dzieje.

7

Kupsztas

13.01.2016, 22:29

dla mnie było w porządku. tylko nie bardzo wiem, co się stało w momencie zabijania przedostatniego czołgu - nie widziałem go, a został zastrzelony, tak jakby zniknął ze spota. tylko nie został pokazany fragment, w którym byl wyspotowany :)

13

Yamagishi

13.01.2016, 22:44

Bo się nie świecił. Strzeliłem na ślepo. Wiedziałem, że jest gdzieś na tej linii, wiec strzeliłem w przestrzeń tuż przy skale i trafiłem. Odrobina doświadczenia i ogromna dawka szczęścia

7

Kupsztas

14.01.2016, 00:59

ach, na filmiku to wyglądało trochę jakbyś przewinął do momentu tuż po fragu ;) to fajny kill

Ostatnie tematy

Robaq
Vlcto
kubal05ludek