11
Henio

Tryby rozgrywki oraz dobieranie przeciwników

Dodał Henio 26.11.2017, 17:04

Zaczynając grę dysponujemy mizernymi jednostkami bez modyfikacji są one zasadniczo tarczą strzelniczą dla przeciwników, w miarę jak gramy i ulepszamy nasze jednostki gra zaczyna mieć jakiś sens.
Udało mi się zdobyć pierwszy czołg z br 3,3 i natychmiast zmieniło mi wszystkie tryby gry łącznie z lotniczym z jednego punktu na trzy i to z o wiele mocniejszymi przeciwnikami br 3-4 x 3 jednostki, mam tylko jedną jednostkę 3,3 i bez ulepszeń po prostu szybko padam, a jednostki z ulepszeniami 2-2.3 nie zdają egzaminu, a zdobywanie ulepszeń jest strasznie powolne ze względu na małe ilości ptk.

Czy jest możliwość powrotu do poprzednich trybów aby jakoś zarobić te lwy na coraz droższe ceny jednostek oraz podnoszenia kwalifikacji załogi ? Czy jest to może typowa gra p2w i najlepiej sobie darować ?

Pozdrawiam


Aby komentować, zaloguj się.
1

Jakub

28.11.2017, 23:50
1 plus

Niestety znam ten ból! Moim zdaniem,na początku wylosowywuje Cię na słabszych poziomach i graczach abyś się nauczył grać w nią(nie mówię że nie umiesz ;) ),a potem wylosowywuje Cię na bardziej doświadczonych graczy.Nie da się tego zmienić.Przykro mi. PS.Przepraszam że tak późno odpisuję.Chetnie pomogę ^^

11

Henio

29.11.2017, 00:37

Kwestia w tym że dobiera mi przeciwników z BR maszyn 4,7-3 x 3 takie maszyny a sam mam jeden czołg 3,3 ( na szczęście już w pełni zmodyfikowany :D)pozostałe 2,3 i 2, dodatkowo rywale nierzadko mają po 50lvl+ , wiem że lvl nie gra ale zdecydowanie daje przewagę, znajomość map, maszyn i ogólnej mechaniki gry. Sam też nie ułatwiłem sobie gry gdyż gram Japonią która w czołgach jest wprost koszmarna jeśli chodzi o BR maszyn względem stopnia rozwoju ale nie zamierzam grać inną nacją. Szukałem po wiki gry ale tak chyba ma być jeśli chodzi o dobieranie, matchmaking jest zdecydowanie nie fair :[

1

Jakub

29.11.2017, 23:18

Masz rację,ale także gram czołgami japońskimi i są całkiem niezłe.Japońskie czołgi z BR 3.3 to Chi-Nu lub M24,a oni mają działa 75 mm,które niszczą wszystko! PS.Jeśli chcesz to możemy sobie razem pograć i pogadać (jeśli masz mikro i ts lub skype) ;)

Ostatnie tematy

Wojtalewicz
Placek
Player_094409
robisoddshot