Forum (142)

15
pradandrzej3

Nie otrzymałem punktów

Dodał pradandrzej3 30.12.2015, 21:28

Nie otrzymałem punktów za zadanie, ponieważ osiągnąłem poziom wyżej.

Zobaczyłem grę i stwierdziłem że zagram. Szybko wbiłem Rangę Szeregowego i pamiętając że było to zadanie zrobiłem i wysłałem screena. Gra bardzo mi się spodobała, więc cały czas włączałem kolejne bitwy i zanim się zorientowałem wbiłem rangę plutonowego. Sprawdzałem czy zaakceptowano mojego screena, ale jeszcze to nie nastąpiło, więc nawet nie wiedziałem jakie jest następne zadanie.
Gdy już otrzymałem punkty za pierwsze zadanie, zobaczyłem drugie "Zdobądź rangę Kaprala (Corporal)." (plutonowy to ranga wyżej). Stwierdziłem, że nic się nie stało, bo przecież screeny są oceniane przez ludzi, zapewne też graczy, więc na screenie w nieznaczącym miejscu wkleiłem wytłumaczenie i obrazek z kilkoma pierwszymi rangami.

Następnego dnia dostałem powiadomienie
Odrzucono obrazek w grze: Tanki Online
Powód: Przepraszamy ale w związku z naszą polityką zapobiegającą oszustwom nie możemy zaakceptować wyników wychodzących poza ramy określonego zadania

W związku z tą sprawą chcę zrobić kilka rzeczy.

Po pierwsze pytanie. Jak to ma zapobiegać oszustwom? Oszust nie byłby tak uczciwy i nie tłumaczył, tylko wziąłby inne konto albo zmodyfikował screena itp.
Czy to znaczy że "polityka zapobiegająca oszustwom" to tak naprawdę WYMÓWKA tylko aby nie przyznać punktów?

Po drugie ostrzeżenie do graczy. Wygląda na to że właśnie jest to wymówka, bo nie widzę logicznego wytłumaczenia tej zasady, więc uważajcie i
NIE GRAJCIE w gry dopóki nie wiecie jaki jest cel zadania -_-
Przyjemność z gier w dużej części znika, kiedy nie można grać kiedy się chce lub ma czas, albo gdy trzeba robić screeny wszystkiego, nie wiedząc co ma się zrobić. Myślałem że Dogry polega na czerpaniu przyjemności z grania i kontaktów ze społecznością graczy, ale CZUJĘ SIĘ BARDZIEJ JAK W KORPO.

Po trzecie APEL DO ADMINISTRACJI. Jeśli chcecie aby strona Dogry wykonywała swoją robotę dobrze musicie coś zmienić, od razu pokazywać jakie zadania mają być wykonane i opracować lepszy sposób na filtrowanie OSZUSTÓW od zwyczajnych użytkowników, bo tak właśnie zostałem potraktowany, jakbym chciał oszukać serwis.

Jeśli ktoś z administracji lub użytkowników chce się ze mną skontaktować w tej sprawie, CHĘTNIE PODAM LINK DO KONTA i udowodnię że jest moje.

Powiedzcie czy wam też nie opowiada "POLITYKA" serwisu.


Aby komentować, zaloguj się.
6

Kacper

30.12.2015, 23:01
1 plus

Ogólnie rozumiem twój problem ale polecenie jest dokładne. Masz zrobić to i to i na sceanie ma byc widoczne to i to.
Nie mówie ze to co piszesz jest głupie ale juz tak jest.

9

samenus4

31.12.2015, 19:00
1 plus

MUSISZ mieć tą rangę. Jeżeli masz mniejszą\większą rangę, bye bye punkciki ;)

17

ATIMKOS

31.12.2015, 23:07
1 plus

Kiedyś tak nie było, dopiero nie dawno wymyślili taka głupotę.

6

PlayFor4

01.01.2016, 01:38
1 plus

Znam ten ból, miałem w grze nick "LujCiwDupe" i supporci gry zmienili mi go bo był niby obrażliwy.Ale wbiłem ten lvl wysłałem screena, ale odpisali nick sie nie zgadza,więc napisałem na screenie co i jak że suporci mi zmienili i przyszła mi wiadomość screen został podrobiony/zmodyfikowany.Więc niektórzy moderatorzy mają w dupie graczy i nie interesują ich nasze problemy :)

15

pradandrzej3

01.01.2016, 02:03

Najlepsze jest to, że zapewne gdybym zmodyfikował screena (a to nie jest trudne w dzisiejszych czasach) to bym dostał punkty. Ale tego nie zrobię, bo jestem uczciwy, zabawne.

15

pradandrzej3

01.01.2016, 02:11

Mam pomysł, może zrobię podróbę i wam wyślę. stwierdzicie czy wygląda legitnie (Photoshop to moje drugie hobby, zaraz po elektronice) oczywiście tego nie wyślę BO NIE JESTEM OSZUSTEM.

7

weknod

05.01.2016, 12:01

to jest ciekawa sprawa powinni coś z tym zrobić.Oszuści dostaną swoje pkt a normalni gracze nie to tak samo jak w polityce.Moim skromnym zdanie system przyznawania pkt powinien nie tylko opierać się na randze ale też na dniu zarejestrowania się gracza

np.
Admini oceniający Screeny powinien grać w tą grę chociaż orientować się co w niej się dzieje.Jakim cudem mogę wiedzieć czy ktoś wykonał cel zadania jak nie wiem jaki on jest
tak pewnie w większości przypadków jest.

Jakby wprowadzili taką metodę że jeżeli mamy wbić ranę "szeregowy" to wbicie tej rangi zajmuje jakieś 10 min jak ktoś ogarnia no może 20 dla takiego laika to powinno być tak skierowane

Ja osobiście też się zauroczyłem tą grą, zanim się ogarnąłem to ranga już "Grejfrut -Gefrajter' i teraz zostaje tylko 3 wyjścia.

1.Prosić błagać administracje o zaakceptowanie Screena może się uda tam do supportu pisać tam do screena można dodać opis i przedstawić całą sytuacje

2.Wysłać 3 screeny niepoprawne to powinni sami zamknąć zadanie (uznać za nieudane)

3."Olać" sprawę cieszyć się dobrą zabawą i pilnować się na przyszłość co nie jest takie proste bo jak gra się podoba to w 72 h można naprawdę wiele zrobić

Droga Administracjo spróbujcie przyśpieszyć czas oceniania ty Screenów lub zmięcie politykę

A tak wam jeszcze powiem jakbyście dopatrzyli jakieś niedopatrzenia w mojej pisowni to się nie czepiajcie
"Jestem uczniem 3 Klasy zawodowej (budowlanka kto był wie co się tam dzieje) dziękuje za uwagę i przeczytanie tego jakże krótkiego poematu .;)

Ostatnie tematy

mateusz.paduch
TerminatorG
kamil.olsztyn
Upalona
Sakim