1
mateusz.galann

Róznica między kontem darmowym a kontem na które wydamy kase.

Dodał mateusz.galann 03.11.2014, 23:57

Jak w temacie. Oczywiscie zdaje Sobie sprawe, jakie ugodogdnienia ma się za realne pieniądze, ale jak to przeklada sie w praktyce.


Aby komentować, zaloguj się.
1

Egenor

04.11.2014, 00:40
1 plus

1. Na konto "premium" nie trzeba wydawać relalnej kasy - platynę można kupic za pieniądze zarobione w grze (ktoś inny wyda kase realną:P )
2.
A teraz odpowiedź na pytanie:
są 3 rodzaje kont premium. Dają po kolei
10/14/18% do expa, złota i złota/dropów z platywowych skrzynek (odczuwalne gdy braknie po kilkaset tys expa do lvlu).
100/150/200 udźwigu - tyle może "nieść" nasza postać w plecaku.
20/25/30 % do czasu odpoczynku - obniża czas regeneracji hp, kondy i many - przydatne w zleceniach.
1/2/3 ustawienń strategii walki - domyślnie 2, ale szalenie przydatne. Możesz ustawić max 4 strategie walki. do szybkiego przełączania

Codziennie losowany jest też bonus który zwiększa się w zależności od wykupionek premki
Dodatkowo każdą premkę możemy wykupić w trzech pakietach czasowych. Platynowo - zawsze opłaca sie wykupić na 3 miesiące, jednak nie każdy ma na to odpowiednią iloć platyny (czasem trzeba sie zadowolić niższym pakietem).
w praktyce premka dużo ułatwia grę, pozwala uniknąć przeładowania plecaka, ogółem szybciej też odpoczywamy i regenerujemy statystyki.

2

matmusialik

05.11.2014, 20:59
2 plusy

W praktyce przekłada się to całkiem dobrze, ponieważ masz ułatwioną grę i szybko możesz wbić wymarzony 30 lv i iść na lepsze bossy, bo masz swojego super skilla. Dodatkowo możesz wylosować w codziennych bonusach m.in: mf, sf i wf dzięki czemu możesz sb zarobić albo polepszyć eq (jakie to flasze- losowe), potionki i platynowe klucze (polecam otwierać platynowe skrzynie, znalazłem tam ostatnio 100k O.o). Dodatkowo nie musisz często marnować potionów, bo hp podczas odpoczynku ulega dużemu wzrostowi. Więc jeśli chcesz kupić takie konto- polecam kupować od II, bo I są średnie ;) Pozdrawiam

Ostatnie tematy

Kacper
Kapi
KAdald
Olaf