5
GRAACZ

TAERN-Wybór postaci

Dodał(a) GRAACZ 21.01.2016, 17:34

Jaka postać jest najlepsza jeśli chodzi o początek gry?


Aby komentować, zaloguj się.
3

ImmortaleAuthor

21.01.2016, 18:50
2 plusy

O jaki początek chodzi? Chodzi o poznanie mechaniki czy pierwszą postać w celu osiągnięcia wysokiego poziomu i sponsorowania słabszych postaci?
Mi najlepiej gra się vd, ale to jak już ogarnąłem 5 innych klas.
Najpierw wziąłem druida, ale na 28 poziomie okazało się, że co mi po tym, iż mogę się ciągle leczyć, jeśli nie mogę nikogo zabić. Voodoo jak ich zdebuffuję, to mnie nie trafią, a potem mogę zrobić co chcę.
Sheed jest dobry, łucznik też. Mag ognia jest pro do expienia po 30lvl. MO + ryc albo raczej do expienia MO+vd i wbijasz lvl lawinowo (vd debuffuje zaćmieniem i masz spoko % meteorem)
(Sheed nie do expienia, tylko chodzi o to, że w pvp 1v1 przy długich walkach (jeśli nie padnie od ataków które idą najpierw) wykańcza przeciwnika kondycyjnie)

Natomiast rycerz jest chyba najlepszy na 140lvl, bo Trans i SJ redukują obniżoną celność od Bloku Tarczą i zwiększają atak ze 2x, a obrywasz ok. 70% mniej... Każdy Cię chce do teamu, na niższych lvl też...

Jeśli Ci chodzi o te 20 pierwszych lvl'i to druid, ja najpierw grałem druidem, po prostu zanim zginiesz, zdołasz poznać przeciwnika - tak bym to ujął. Walki są baardzo długie, innymi zanim się obejrzysz, już wygrasz.

Barbarzyńca może mieć też dużą odporność i niesamowite obrażenia, jak dasz odpowiednio dużo hp to jest dobry w pvp ale w expieniu chyba nie bardzo (bo można zrobić balans, by przetrwać na pewno 2-5 tur w PvP i wtedy przeciwnik na pewno zginie przez ten czas, ale podczas expienia na grupach ten balans już nie zadziała)

5

GRAACZ

21.01.2016, 19:18

dzieki za info :D Chodzilo mi o pierwsze lvle poniewaz chce jak najszybciej wykonac zadania ale jak juz je wykonam to zaczne gre od nowa bo strasznie mnie wciagnela juz na samym poczatku i wybiore postac która mi sie najlepiej bedzie gralo bardzo mi pomogles i bedzie to napewno mialo wplyw na wybór mojej postaci :v jeszcze raz thx:)

17

matix12332

30.01.2016, 16:17

Wedlug mnie na zapoznanie sie z mechanika tej polecam zagrac sh jest mocny ma uniki i jest czesto brany na boss .

Ostatnie tematy

KAdald
Olaf
Patryk
Piotr