Newsy

Lipcowe okazje!

04.07.2017, 10:40

Kochani Gracze!Twórcy gry Soldiers Inc. na swoim fanpage'u zapowiedzieli lipcowe atrakcje i wydarzenia, a w tym: dużą falę rabatów, specjalne gorące wydarzenia, nowy turniej "Base Development Race for Combines". Wypatrujcie okazji i zdobywajcie nagrody. Pozdrawiamy!   [Źró... (czytaj więcej)

Nowe poziomy budowli

05.04.2017, 12:27

Czołem żołnierze!Od pewnego czasu do waszej gry weszła możliwość podniesienia budynków na nowe poziomy. Dzięki temu uzyskacie duże bonusy i podniesiecie siłę swojej bazy!Pozdrawiamy i życzymy wielu sukcesów na polu bitwy!   [Źródło: https://plarium.com/en]

Obniżenie kosztów utrzymania

01.07.2015, 14:23

Witajcie Żołnierze!   Do gry została wprowadzona nowa technologia pozwalająca na tańsze koszty utrzymania niektórych jednostek. Dzięki temu strategiczne jednostki będą zużywały mniej surowców, co znacznie powinno ułatwić Wam grę.   Zatem do boju! Źródło: http://pl... (czytaj więcej)

Globalne Mistrzostwa

08.06.2015, 09:23

Witajcie Żołnierze! Wraz z wprowadzeniem nowego patcha, twórcy gry chcieli Was poinformować, że wprowadzili nowy tryb rozgrywki. W Globalnych Mistrzostwach możecie uczestniczyć w 5 typach rozgrywek na 6 różnych poziomach trudności. W każdej rozgrywce zdobywacie punkty i pniecie si... (czytaj więcej)

Nowy quest globalny

31.05.2015, 19:56

Witajcie Drodzy Gracze! Najnowsze źródła donoszą, że w Dowództwie skończyły się materiały wybuchowe. Waszym zadaniem jest zdobycie jak największej ilości bomb, granatów i wszystkiego, co może wybuchnąć - w tym celu musicie włamać się do składu amunicji ZHG i najzwyczajniej w świ... (czytaj więcej)

Aktualizacje i nowości

27.05.2015, 20:42

Witajcie ponownie! W zeszłym tygodniu naprawiono w grze parę bugów oraz wprowadzono dwie główne aktualizacje. Teraz Łączone Osiągnięcia poprawnie wyświetlają liczbę zdobytych punktów IP. Ulepszono też czat w grze. Mamy nadzieję, że będzie się Wam teraz grało przyjemniej. Do zoba... (czytaj więcej)

Dodatkowe punkty w wydarzeniach

27.05.2015, 20:42

Witajcie Dowódcy! Twórcy gry przygotowali dla Was kilka ciekawych opcji, w których możecie zdobyć punkty i wymienić je później na bonusy. Punkty możecie zbierać w: - kontraktach, - PvP, - walkach przeciwko ZHG, - innych miejcach, o których warto poczytać na fo... (czytaj więcej)

Śmiertelne Ugryzienie

19.05.2015, 17:23

Witajcie Gracze! Pewnie zaintrygował Was tytuł tego newsa i zastanawiacie się o co chodzi. Otóż żołnierzy Zandii zaatakowały komary - może brzmi to zabawnie, ale naukowcy właśnie odkryli pewien niebezpieczny szczep malarii i komary, o których pisałem wcześniej są właśnie tym szczepem z... (czytaj więcej)

Noktowizor

15.04.2015, 18:55

Żołnierze! Twórcy gry właśnie dodali kolejny przedmiot do sklepu. Od dzisiaj możecie kupić noktowizor, który pozwoli Wam lepiej widzieć w ciemności. Wróg planuje wielką dostawę noktowizorów - nie wiemy, co dokładnie chce z nimi zrobić, ale wiemy, że Wy, Drodzy Gracze, mus... (czytaj więcej)

Zachęcamy do gry

27.03.2015, 20:23

Drodzy gracze! Tak mało pisze się o tej grze, a jest ona naprawdę warta polecenia.   Doskonała strategia, w której wcielamy się w Dowódcę na objętym wojną obszarze Zandia. Naszym zadaniem jest rozbudowa bazy i rozwój armii, co ma doprowadzić do zdobycia i utrzymania wp... (czytaj więcej)

Rekrutacja na stanowisko newsmana

04.03.2015, 09:45

  Drodzy Gracze, uroczyście otwieramy rekrutację na stanowisko newsmana tego działu.Zadaniem osoby na tym stanowisku jest pisanie informacji o aktualizacjach, konkursach oraz eventach w grze.   Wymagania:• Ukończony 15 rok życia,• Podstawowa znajomość zasad ortografii oraz inte... (czytaj więcej)