20
ggttaa

Kody Bonusowe event

Dodał ggttaa 24.06.2014, 15:08

Są jakieś kody na event karnawałowy?


Aby komentować, zaloguj się.
10

malpeczka91

25.06.2014, 17:19

tak:
Z okazji odbywajacego się Karnawału Dusz każdy gracz będzie miał mozliwość zgarnięcia kuponu zawierającego 20 darmowych biletów. Wystarczy wejść na swoje konto i kliknąć Plac Targowy gdzie zrealizujecie kupon. Jego ważnośc upływa 29 czerwca minutę przed północą.
Oto kod: TICKETTIME

8

alowandia

27.06.2014, 17:04

jest nowy CarnivalPackage
- 100x ticket
- 30k konfetti
- 15 kluczy eventowych

10

magbyss

28.06.2014, 08:14

oraz działa kod : RELIGHTMYFIRE na towarzysza

12

martyna.1988

06.02.2015, 09:52

STAINLESSSTEEL14 a ten kod jest na hp 75tys i klucze jeszcze aktualny !

2

Patryko968

11.02.2015, 18:29

Zemsta Kalipso.

Czas początku i końca

Faza 1, start: 12:00 (CLS) 12 lutego;
Faza 2, start: 12:00 (CLS) 19 lutego;
Koniec eventu: 12:00 (CLS) 26 lutego;
Zamknięcie czarnego rynku: koniec dnia 2 marca (CLS).

Akcja Zemsta Kalipso zawiera następujące nowości:

Nowy design statku Epeius
Epeius - dostępny za dusze na Czarnym Rynku:
· Nieskazitelny Lapis Lazuli (75,000 Hit Points),
· Gładki Sodalite (9,5% Prawdopodobieństwo uniku),
· Połyskujący Rubin (+14% zniszczeń armatami),
· Oszlifowany Różowy Kwarc (+5% prawdopodobieństwa trafienia).
Nowy Towarzysz Hippocamp
Hippocamp - dostępny za dusze na Czarnym rynkut:
· +5% szansy na cios krytyczny
· 15,000 Punktów Voodoo


Dostępne będą również:

design statku “Odyseusz”
towarzyszka Undine
strefy specjalne
Amunicja łamaczy serc
przedmioty akcji: „Nie do zatrzymania” oraz „Stracona miłość”!


Pytania i odpowiedzi​

Jakie NPC pojawią się na mapie morza w związku z akcją specjalną?
Podczas akcji zemsta Kalipso na mapie stale będą krążyły dwa NPC: Penelopa i Odyseusz. Przemierzającą wszystkie mapy PvP NPC Penelopę można zatopić korzystając z amunicji kupowanej za złoto. W momencie, kiedy zostanie ona zatopiona, w miejscu, w którym do tego doszło pojawi się specjalna strefa utraconej miłości. Jeśli uda Ci się zwabić NPC Odyseusza w tę strefę, będziesz w stanie zadać mu o wiele większe obrażenia, przez co będzie go dużo łatwiej zatopić. Ażeby tego dokonać będzie trzeba skorzystać z amunicji kupowanej za perły.

Będziesz ponadto w stanie samodzielnie wytworzyć strefę utraconej miłości. Działa ona w taki sam sposób jak ta, którą wytwarza Penelopa. Straconą miłość możesz kupić jako przedmiot na czarnym rynku lub w strefie płatności. Przedmiot ten jest skuteczny przeciw wszystkim NPC z wyjątkiem NPC admirałów, wież bractw oraz potworów.

Co innego wydarzy się podczas akcji specjalnej?
Podczas pierwszej części akcji, na mapach PvP pojawią się syreny. Mogą one stworzyć specjalną strefę śpiewającej syreny, każdy gracz, który się w niej znajdzie zapada na szaleństwo miłosne – ten efekt osłabiający powoduje, że na 10 sekund tracisz panowanie nad swoim statkiem, przez co kręcisz się bez celu. O ile będąc pod wpływem szaleństwa miłości nie jesteś w stanie strzelać, nadal możesz korzystać z wszystkich swoich przedmiotów akcji.

W momencie, w którym dowolny gracz padnie ofiarą szaleństwa miłości, strefa śpiewającej syreny na krótko zniknie. Po upływie pewnego okresu czasu, lub gdy zdrowie syreny jest słabe, strefa pojawi się ponownie, stale powiększając swój zasięg, aż do chwili, w której nawet armaty o największym zasięgu nie będą w stanie nic wskórać. Dlatego jeden z graczy będzie się musiał poświęcić, i wpłynąć do strefy, co ponownie spowoduje, że strefa tymczasowo zniknie. Jeśli w strefie śpiewającej syreny w momencie aktywacji znajduje się więcej graczy, każdy z nich popadnie w szaleństwo miłosne! W celu przełamania szaleństwa możesz skorzystać z nowego, rzadkiego przedmiotu „Nie do zatrzymania” (Więcej informacji poniżej)!

Podczas drugiej części akcji specjalnej, sama Kalipso pojawi się, ażeby pomścić śmierć swojego ukochanego Odyseusza! Przy każdym zatopieniu NPC Odyseusza istnieje 5% prawdopodobieństwa, że jego śmierć przywoła Kalipso. Kalipso ma olbrzymi zapas PŻ a ponadto razem z nią pojawią się cztery ramiona ośmiornicy, które będą jej bronić! Ramiona można atakować korzystając z amunicji kupowanej za złoto, aczkolwiek będą się one pojawiały na nowo przy spadku PŻ Kalipso. W momencie zatopienia Kalipso wszystkie ramiona ośmiornicy znikną razem z nią. Ażeby zaatakować Kalipso trzeba będzie sięgnąć po amunicję kupowaną za perły.

Jakie nagrody czekają mnie po pokonaniu NPC akcji specjalnej?
W nagrodę za zatopienie Penelopy otrzymasz przeklęte dusze. Ich ilość zależy od szkód, które wyrządzisz. Aczkolwiek musisz wyrządzić co najmniej 15% szkód, ażeby otrzymać w ogóle nagrodę.

Nagrody za zatopienie Odyseusza to promieniujące dusze oraz kryształy, a ilość w tym przypadku także uzależniona jest od ilości wyrządzonych przez Ciebie szkód.

Nagrody, które otrzymasz za zatopienie syreny, to perły oraz promieniujące dusze, również w swojej ilości uzależnione od szkód, które wyrządzisz - aczkolwiek żeby załapać się na nagrodę musisz wyrządzić co najmniej 5% szkód.

Za ramiona ośmiornicy można otrzymać takie przedmioty jak kryształy, 60-funtówki, mojo lub proch czarny – nagrodę otrzyma gracz, który odda ostatni strzał.

Na koniec Kalipso: W zależności od ilości zadanych obrażeń w nagrodę otrzymasz perły.

Oczywiście za zatopienie wszystkich NPC otrzymasz w nagrodę także punkty doświadczenia.

Jakie nagrody mogę zdobyć poprzez wysoką pozycję w rankingu akcji specjalnej?
Punkty rankingowe otrzymują gracze, którzy zadali najwięcej obrażeń każdemu z eventowych NPC. Po zakończeniu akcji specjalnej zostaną przyznane nagrody.

1 miejsce: 15x armata miotacz ognia & 1x Mapa Wagi;
2 miejsce: 10x armata Miotacz ognia & 1x Mapa Wodnika;
3 miejsce: 5x armata Miotacz ognia & 1x Mapa Wodnika;
4 i 5 miejsce: 1x Mapa Wodnika;
4 losowych graczy*: 1x Mapa Byka;
1 losowy gracz*: 10x armata Miotacz ognia & 1x Mapa Byka.

*spośród graczy z pozycji rankingu eventowego 1 - 100 . Proszę, zwróćcie uwagę że nagrody są przyznawane losowo więc gracze z pierwszej setki rankingu eventowego mają szansę na wygraną więcej niż jeden raz!

Co zawierają skrzynie ze skarbami akcji specjalnej?
Skrzynie akcji specjalnej zawierają rozmaite przedmioty, takie jak Amunicja łamaczy serc, nowy przedmiot „Stracona miłość” albo kryształy. Ponadto, jeśli uda Ci się otworzyć skrzynię ze skarbami akcji specjalnej na pewno otrzymasz promieniującą albo przeklętą duszę.

Co począć z tymi wszystkimi zebranymi duszami?
Za przeklęte I promieniujące dusze można nabyć przedmioty na czarnym rynku! Przedmioty takie jak nowy design statku oraz nowy towarzysz. Klasyczny design statku Aeronautilus, znany z akcji w ostatnim roku, także będzie dostępny. Ponadto na czarnym rynku do nabycia są jeszcze inne przedmioty, takie jak Wężowe klucze, Amunicja łamaczy serc, i nowe przedmioty akcji „Stracona miłość” i „Nie do zatrzymania”. Dodatkowo można nabyć przedmioty generujące efekty wspomagające, między innymi Wypolerowane lufy oraz Pokład-szaniec.


Jak działa przedmiot akcji „Nie do zatrzymania”?
Potężny i bardzo rzadki przedmiot „Nie do zatrzymania” może zostać kupiony na czarnym rynku w postaci możliwego tylko raz do nabycia pakietu, zawierającego 50 przedmiotów „Nie do zatrzymania”. Przedmiot pozwoli Ci natychmiast powstrzymać działanie pewnych efektów osłabiających, wywołanych na przykład przez bomby dymne lub przez szaleństwo miłości. Aczkolwiek przedmiot nie powstrzymuje działania efektów zwalniających. Jako że przedmiot ten jest imponująco skuteczny będzie on pojawiał się w grze bardzo rzadko. Ponadto po aktywacji na ponowne wykorzystanie przedmiotu trzeba będzie poczekać pięć minut.

Jak działa przedmiot akcji „Stracona miłość”?
Przedmiot akcji “Stracona miłość” można nabyć na czarnym rynku, a działa on tak samo, jak strefa, którą wytwarza po zatopieniu Penelopa. Przedmiot działa TYLKO przeciw NPC, ponadto jest nieskuteczny przy ataku na Kalipso, Admirałów, wieże na wyspach oraz potwory. Strefa wytworzy się w miejscu, w którym użyjesz przedmiotu.

Działanie stref, w przypadku, gdy zachodzą one na siebie, nie jest dodawane. Strefa utrzyma się przez minutę, a przed ponownym skorzystaniem trzeba poczekać 10 minut. Z przedmiotu można korzystać tylko na mapie morza (to znaczy: nie można na wszelkich innych mapach, na przykład mapach bonusowych, szturmowych lub na mapie ośmiornicy).

Jak działa Amunicja łamaczy serc?
Ten potężny i tajemniczy typ amunicji wyrządza potężne 90 punktów szkody! Korzystając z tego typu amunicji masz dodatkowe 3% szansy na spowodowania efektu osłabiającego „Szaleństwo miłości”, atakującego innych graczy oraz statki NPC. (Nie obowiązuje to wobec Kalipso, Admirałów oraz wież na wyspach). Poza tym ten typ amunicji drastycznie podwyższa szkody zadawane NPC akcji specjalnej.

Czy podczas akcji specjalnej będą do nabycia pakiety?
Podczas trwania akcji specjalnej będą dostępne rozmaite pakiety, takie jak pakiet Wężowych kluczy, Amunicji łamaczy serc oraz przedmiotu akcji “Stracona miłość”. Ponadto będzie można kupić dusze.

Oferowany będzie również ekskluzywny pakiet “Miłość oznacza ból” – ten możliwy tylko raz do nabycia pakiet zawiera 200,000 sztuk amunicji łamaczy serc, 25 przedmiotów akcji „Stracona miłość”, 50 Wężowych kluczy oraz 25 niezmiernie rzadkich przedmiotów akcji „Nie do zatrzymania”!

Co stanie się z moimi duszami i kluczami akcji specjalnej, gdy akcja dobiegnie końca?
Przeklęte I promieniujące dusze zostaną wymienione na przedmioty, z których można korzystać podczas gry. Dalsze informacje na ten temat pojawią się bliżej dnia zakończenia akcji. Wężowe klucze zostaną zamienione na normalne klucze do skrzyń w stosunku 1:1.

Wyrocznie Delfickie
Będą one dostępne na wszystkich mapach PVP i należy strzelać do nich z harpunów. Nagrody to Amunicja łamaczy serc, deszcz odłamków a także szansa na zdobycie klejnotu klarowny Rubin!

2

Patryko968

11.02.2015, 18:30

Oby ten Event był dobry ;)

12

martyna.1988

11.02.2015, 19:56

W tamtym roku dawali kod na amunicje łamaczy serc zobaczymy teraz!

12

martyna.1988

12.02.2015, 18:38

Event jest spoko polecam grać mimo że nie ma kodów na razie

10

R3v0LuT1oN

16.11.2016, 16:36
1 plus

PETTRAINCOMP2016

**Kod zawiera trenerów 3 poziomu**

**Kod wygaśnie 30 listopada 2016.**

10

R3v0LuT1oN

25.01.2017, 01:05
1 plus

Aktualne kody bonusowe do gry: "Seafight";

WINTERTHAW **100.000 amunicji śnieżnej**

Kod jest ważny do 2 lutego 2017.​

10

R3v0LuT1oN

03.02.2017, 13:09
1 plus

Kod zawiera:
5 x Bomba Voodoo
1 x Klepsydra
5 x Krew Inyi
5 x Amulet Simbi
5 x Korona Trytona

VOODOOBOMB1

Kod jest ważny do 14 lutego 2017.​

Ostatnie tematy

seafight1978
ggttaa
baus3