Serwery gry WTF ? ja tak mam tylko przy przegranych bitwach i nie wiem czy to bug czy tak ma być. Jeśli masz tak w innych sytuacjach to może być problem u Ciebie a nie u nich. Ja od 3ech dni mam tylko w takich sytuacjach jak przegrana bitwa.
Totem wizji, a zwyczajny. Masz: - totem wizji (taki różowy). Jest widzialny. Ma (w chwili obecnej) 4 kreski życia. Odsłania niewidzialnych bohaterów i totemy ukrycia. Stoi dopóki go ktoś nie zniszczy lub nie postawisz drugiego. - totem ukrycia (zielony) trwa 3 minuty, jest niewidzialny, ma 3 kreski życia. Możesz postawić max 3 na mapie. - strażniczy totem (trinket, pod klawiszem 4, żółta ikonka) stawia totemy ukrycia (te zielona), ale trwają tylko 60sekund (na 9poziomie 120sekund). - no i jest jeszcze od poziomu 9 niebieski trinekt, widzialny, 1 kreska życia PS. To nie jest dział do LoLa tylko LoA!
Bless stone bless stone służy do ulepszania bohaterów. Wejdź w zakładkę bohater, a potem wybierz jednego ze swoich bohaterów i pod obrazkiem postaci masz 4 miejsca na kamyki. Jeśli masz ich dostateczną ilość, oraz odpowiedni poziom to możesz je tam wsadzić.
Czas levelowania 30-45 No i co z tego że blitza robiłeś jak masz ograniczoną wytrzymałość? 60wytrzm = 600exp, 120wtrz=1200exp, ja mam 180 wytrzymałości, a na 1 poziom potrzeba mi z 10k expa, czyli z samych blitzow na 1 poziom potrzeba 1000 wytrzymałości. Mi to zajęło chyba 4dni.
Jak wygląda wymienienie pkt ? Wchodzisz w swoje punkty w prawym górnym rogu, a potem w zakładkę sklep. Wybierasz odpowiednią grę i klikasz wymień. Na komórkę przychodzi Ci sms z kodem/kodami. Powinna też być link do instrukcji jak doładować konto (dogry.pl/instrukcja). Tam masz wszystko ładnie opisane.