ADC vs full AD team Witam, mam pytanie dotyczące runy na ADC. Mianowicie chodzi mi o sytuację kiedy w przeciwnej drużynie mają tylko postaci AD. W tym momencie na niebieskich runkach ( glify ) nie potrzebna mi odporność na magię. Jakie runy opłaca się tam wstawić w takiej sytuacji? Prędkość ataku? Proszę o odpowiedź.
QSS vs Poppy Witam, mam szybkie pytanie dotyczące przedmiotu popularnie nazywanego QSS. Czy jeśli Poppy użyje swojego ultimate na mnie a ja użyje QSS to negatywny efekt jakim jest R Poppy zniknie ze mnie? Z góry dzięki za odpowiedź.
RP w weekend Witam, mam do was pytanie dotyczące zakupu RP w niedzielę. Jeśli kupuję RP to trzeba czekać aż dojdzie przelew czy jak to działa? Jakbym chciał kupić jutro RP ( banki w niedziele są nieczynne ) to je dostane dopiero w poniedziałek lub później? Chciałbym jeszcze zdążyć kupić sobie tajemniczą skórkę. Z góry dzięki za odpowiedź.
Lagi serwera? ( EUNE ) Witam, mam do was małe pytanie. Czy doświadczyliście w ostatnich czasie jakieś lagi. Chodzi mi szczególnie o dzisiejszą wieczorową porę. Po meczu czekałem na statystki jednak nie doczekałem się. Po minucie czekania pominąłem i chciałem zagrać kolejną rundkę z kolegą jednak nie możemy do siebie dołączyć ani stworzyć gry. U was wszystko dobrze?