http://fanobet.com/r/yazuar
Zachęcam do obstawiania wyników z zamian za euro na Steam.
Reflink powoduje, że obie strony dostają 1% z tego co ten drugi wygra.
Spell vamp Czy spell vamp można wbić na 40%, jeśli się kupi WoTA i Hextech Gunblade? I czy jest opłacalne budowanie obu itemów na postaciach takich jak Mordekaiser albo Vladimir, które bazują właściwie bazują na spell vampie?
yazuar
yazuar zadał pytanie w grze Khan Wars
Atak na zamek Co się dzieje, kiedy zamek przegra obronę, czyli wszystkie jednostki w nim i mur zostaną rozbite? Co się dzieje, jeśli to jest jedyny zamek gracza, a co się dzieje, jeśli gracz ma inne zamki?
Zapomniane postacie Wiadomo dlaczego postacie takie jak Averdrian, Gavid i Priscilla nigdy nie zostały wprowadzone, tylko potem wprowadzili postacie bardzo do nich podobne (analogiczne Heim, Zyra i Elise)? I dlaczego Urf został uśmiercony? Wiem, że był na Prima Aprilis, ale był fajny :D
yazuar
yazuar zadał pytanie w grze Allods Online
Potwory Jak to jest z potworami? Gdy mają nazwy w kolorze białym to nie atakują - to rozumiem. Ale co znaczy jeśli mają kolor czerwony? Bo nie zawsze zdarza się, że te czerwone same atakują, nawet gdy przy nich stoję. A może na wyższych lvlach są kolejne kolory="odmiany"? Ja mam dopiero 15 lvl.
Questy w LoL'u O co chodzi z zadaniem, które się pojawia kiedy Ashe i Sejuani są w przeciwnych teamach? Czy zabicie tej drugiej, tj. wykonanie questa, coś daje? I czy są jeszcze analogiczne koniugacje pomiędzy innymi bohaterami?