xkghj
xkghj zadał pytanie w grze World of Tanks
Stary dobry dzwonek... Jestem graczem który gra w WoT'a już od bardzo dawna... Pamiętam czasy sprzed fizyki, kiedy T30 był heavy itp. Ostatnio oglądałem swoją powtórkę ze starszej wersji i usłyszałem stary dobry dzwonek, który informował o trafieniu, niestety dzwonka już nie ma. Czy istnieje sposób/mod który pozwoli nam na wrzucenie go do obecnej wersji gry?
xkghj
xkghj zadał pytanie w grze World of Tanks
Pomocy! Poszukujemy kolegów... do klanu.I teraz właśnie większość osób wyszła, lecz jeśli nadal tu jesteś to znaczy że szukasz klanu lub chcesz dowiedzieć się czegoś o nas: Nasz klan jest grupą aktywnych graczy, których średnia wieku wynosi 16 lat. Gramy wspólnie dla przyjemności głównie plutony i twierdze, w przyszłości planujemy grać także CW. Co możemy zaoferować? -własny kanał ts3 (to podstawa) -wspólną grę: plutony, kompanie, drużynówki -twierdze (na razie poz.3 i ponad 58% wygranych) -miłą atmosferę -sporadycznie konkursy -w przyszłości także CW Nie wymagamy dużo: -skoro jest TS3 to pasowałoby czasem tam wpaść -czołg aż VI tieru (ale przydałyby się też VIII) -najlepiej wieku zbliżonego do naszego, ale nie starszych i młodszych też przyjmiemy -co do WN granicy nie ma, lecz nie znaczy to że przyjmiemy byle pomidora. No i to byłoby na tyle jeśli jesteś zainteresowany pisz do xkghj, PotatoCapitan, LittleComa lub gelardo13, my nie gryziemy!
xkghj
xkghj zadał pytanie w grze World of Tanks
Crusader 5.5-in. SP Pomocy! Otóż wczoraj zakupiłem tę arte, radio i silnik miałem z innych pojazdów a po zagraniu dwóch bitew wybadałem działo (brakło mi troszkę free expa żeby wybadać od razu). Na stockowym dziale grało mi się całkiem nie źle, a po założeniu "lepszego" coś się zepsuło. Na początku myślę fajnie zasięg na całą mapę itp. ale później... nie mogłem nic trafić a jeśli trafiłem to za jakieś marne 300, przeładowanie jak na ten dmg po prostu fatalne, wydaje mi się także, że parabola jest tu znacznie spłaszczona choć pociski lecą tyle samo co na pierwszym dziale. Czy macie jakieś porady jak grać tą artą? Lepiej zamontować pierwsze działo? Stać z tyłu mapy czy może trzymać się za linią frontu jak w poprzedniczkach? Pomóżcie bo chyba tak szybko jak pojawiła się w moim garażu, tak szybko z niego zniknie, no chyba, że zacznę kręcić na niej w końcu jakieś w miarę wyniki
xkghj
xkghj zadał pytanie w grze World of Tanks
Pierwsze wrażenia AMX CDC Podobno w drugiej fazie testu udostępniono właśnie to "cudeńko". Osobiście bardzo lubię czołgi francuskie i zastanawiam się nad jego kupnem, niestety nie mam za bardzo czasu aby pobrać serwer testowy tylko po to przetestować pojazd (no chyba ,że oceny będą naprawdę pozytywne) . Dlatego chciałem zapytać się was jakie są wasze wrażenia, jak wygląda jego mobilność, wasz średni dmg i zarobki, ile złotka kosztuje owa franca itp? Proszę nie piszcie pobierz to zobaczysz na razie nie mam czasu, jeśli oceny będą pozytywne spróbuje znaleźć czas i pobrać serwer testowy tylko po to aby go przetestować.
xkghj
xkghj zadał pytanie w grze World of Tanks
M40/43 co na początek? Niedawno kupiłem arte M40/43. Z innych czołgów mam zbadane topowe radio oraz silnik. I teraz mam mały dylemat co zbadać najpierw gąsienice czy może działo. Dodam tylko że żeby założyć działo muszę założyć najgorszy silnik. Więc nie wiem czy lepsza mobilność kosztem siły ognia czy odwrotnie.
xkghj
xkghj zadał pytanie w grze World of Tanks
Klan WHALE rekrutuje. Nasz klan jest grupą aktywnych graczy w wieku ok. 16 lat którzy lubią się czasem razem zabawić. Jeśli jesteś młodym, ogarniętym graczem, szukającym kolegów do wspólnej gry dołącz do nas. Czego wymagamy: -min. jeden czołg szóstego poziomu -min. 2500 oceny osobistej -sprawnego mikrofonu i poczucia humoru Co oferujemy: -wspólną grę: plutony, kompanię i twierdzę -własny kanał ts3 -miłą atmosferę Aby dołączyć pytaj w grze: xkghj, PotatoCapitan, sebekxxx3, Fresh_Back lub wbij na nasz kanał ts3 ip: POL-SPEAK.pl, kanał: 644, pokój: Rekrutacja, hasło: 123 Zapraszamy