xXProKoxX
xXProKoxX napisał(a) na forum gry World of Tanks
wieszchołek drzewa Aktualnie trwa głosowanie. Możesz wejść i zobaczyć, która gałąź ma najwięcej głosów, aczkolwiek i tak nie wiesz czy to prawda, ponieważ czasem wybierają linię, która dostała najmniej głosów - przynajmniej tak się mi wydaje.
xXProKoxX
xXProKoxX napisał(a) na forum gry Team Fortress 2
Serwer JailBreak - Team Fortress 2! Edit: IP serwera: 188.165.193.5:27030 Nazwa serwera: [PL] JAILBREAK 24/7 | GAMESBOARD.PL | VIP | STORE | HDE Ilość slotów: 32 Tryb rozgrywki: JailBreak Lokalizacja: Francja Rekrutacja na adminów: Tak Forum: GamesBoard.pl - gry komputerowe, gry pc, portal dla graczy [b]Regulamin: http://www.gamesboard.pl Status: ON IP: 188.165.193.5:27030 O serwerze słów kilka: Najważniejszą rzeczą jaka odróżnia ten serwer od innych jest to, że hostowany jest na prywatnym serwerze dedykowanym. Oprócz tego na serwerze wprowadzono kilka modyfikacji mających za zadanie umilić graczom czas na serwerze. Każdy członek naszej grupy steam otrzymuje na serwerze tag [GB], a w czasie trwania eventów różne ciekawe dodatki. Jeśli chodzi o rozgrywkę to w drużynie Red są więźniowie a w Blu strażnicy. Red ma za zadanie słuchać rozkazów głownego strażnika lub się zbuntować. Gracz z drużyny Blu ma możliwość na początku rundy zostania głównym strażnikiem (ten który wydaje polecenia) przez wpisanie na czacie komendy !w. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie do którego link jest podany wyżej. Użyteczne komendy: 1. !forum - otwiera nam okienko MOTD z dzialem serwera na forum GamesBoard.pl 2. !yt - otwiera nam okienko MOTD z YouTube 3. !google - otwiera nam okienko MOTD z wyszukiwarką Google 4. !fb - otwiera nam okienko MOTD z naszym fanpage na Facebook 5. !tp/!fp - włącza widok trzecioosobowy/pierwszoosobowy
xXProKoxX
xXProKoxX napisał(a) na forum gry World of Tanks
T 34-85 czy Cromwel ? Cromwell: - Szybkostrzelne działo, - Zwrotny, - Szybki, - Około 100+ DMG na strzał. T-34-85: - Wolniejszy, - Mniej zwrotniejszy, - Całkiem dobre dmg, lecz reolad wolniejszy niż Cromwell, - Jakiś tam lepszy pancerz od Cromwell'a, ale podejrzewam, że w starciu z ciężkim czołgiem jak cię strzeli od przodu to i tak przebije i tak (chyba).