xWICIAx
xWICIAx napisała na forum gry Moviestarplanet
Pytanie usunięte Serio ? chyba już każdy wie ze to bzdura... po prostu sam założyłeś sobie pocztę o takim dziwacznym e-mailu i co myślisz, że zaraz ktoś poleci zmienić e-mail a potem ty się głupi wkradniesz i co ? ukradniesz wszystko to co ktoś sobie sam na to zapracował? naprawdę ? UWAGA !A teraz od strony prawa: W myśl polskiego prawa karnego (patrz kodeks karny, art. 267 §2) każde uzyskanie dostępu do jakiegokolwiek systemu informatycznego przez osobę do tego nieuprawnioną jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 2. I nie ma znaczenia, czy mówimy o skrzynce e-mailowej, koncie skype czy koncie w grze. Tak wiem ze pisze 2 raz to samo !! niech wszyscy widzą i czytają !!
xWICIAx
xWICIAx napisała na forum gry Zoomumba
Co daje ulepszanie wybiegów? Przede wszystkim punkty. Więcej punktów = szybsze osiągnięcie poziomu, co daje nowe możliwości. Ulepszanie wybiegów, ma też funkcję dekoracyjną. Mogą na różnych etapach wyglądać inaczej co sprawia że zoo nie jest monotematyczne :D
xWICIAx
xWICIAx napisała na forum gry Zoomumba
zoolągi - jak zdobyć ?? Tak da się :D w CENTRUM ZARZĄDZANIA znajduje się kino, codziennie dostajesz po 3 bileciki, konkretnie polega to na tym ze oglądasz reklamy i za każdą reklamę otrzymujesz zoolągi ( 3 bilety= 3 reklamy = 3 zoolągi )