Zaczyna się robić coraz gorzej niestety.... dlaczego ? A własnie dlatego :
Data złożenia zamówienia: 20.12.2019, 23:01
Maksymalna data realizacji: 10.01.2020, 23:01

Mamy dziś 12.02.2020, a zamówienia jak nie było tak nie ma!!!! Na maile z supportu nikt nie odpowiada. Na stronie nagroda DOSTĘPNA!!!! A ja dalej jej nie otrzymałem.
Chyba pora powoli się rozglądać za konkurencją..... szkoda.....
Tego się można było spodziewać. Punkty za wysłanie przesyłki w DPD nie zostały przyznane!!!!! Support dogry w tej sprawie milczy.

Coraz więcej zadań w tym serwisie jest takich. Coś tam do zrobienia i się okazuje, że kompletnie nic z tego nie ma. Ot dla przykładu ankiety. Budowane w taki sposób, że najpierw wypełniasz ankietę, a potem dane ogólne i oczywiście komunikat w stylu "Twój profil osobowy nie odpowiada naszym wymaganiom". Ale ankieta oczywiście została wypełniona :/
2 nowe zadania na liście z opcją "łatwych punktów" to ściema. Zadania Samsunga i Jobicon. Mimo rejestracji oraz podania danych nie naliczają punktów.
Tak czytałem, że za zadanie Samsunga pkt można dostać tylko raz. Nie robiłem go wcześniej, a pkt nie ma dalej.
Jak tu polecać serwis gdzie tak lecą w kulki z zadaniami...
Zadanie DPD teoretycznie 30 dni od daty DOSTAWY upłynie 26... też pewnie pkt nie będzie.

Czuję się oszukany :/

-------------------------------
Edycja :
Po 30 minutach zaliczyło mi zadanie Jobicon. Miła niespodzianka.
vitogrubas
vitogrubas napisał na forum gry War Thunder
Poprzeczka jest bardzo wysoko WAR THUNDER ta gra to totalna strata czasu. Czołgi ślizgają się jakbym po lodzie jeździł a nie maszyną ważącą kilka ton. Samoloty to padaka straszna, a to co mnie najbardziej wkurza to samouczek z tymi zrytymi opisami, których się nie da przewinąć. Zadania są grubo przesadzone, bo skoro wbicie 1 lvla obecnie zajęło mi prawie godzinę to nie chce wiedzieć ile będę robił 1 zadanie... czyli 9 lvl. Aż tak mi nie zależy na pkt, by tracić dobry tydzień na tą grę.
vitogrubas
vitogrubas napisał na forum gry OGame
Sformułuj zapytanie buddy znajdź jakiś sojusz przeglądając listę statystyk graczy i wyślij zapytanie do jakiegoś klanu. Cokolwiek.. a najlepiej takiego, który przyjmie Cie i ma minimum 3 graczy to zaliczy Ci od razu całe zadanie.
WoT czy WoWs #kaka277 Są eventy od tego żeby miejsca zdobyć. Co jakiś czas dają też premkę II tierową, którą da sie sprzedać i masz free miejsce i kasę. Do tego grać się da każdym czołgiem. Trzeba tylko brać pod uwagę różnice pomiędzy czołgami lekkimi, medami i ciężkimi. Trzeba znać czołg, a nie jechać na pałę i liczyć na fart. Ale to w każdej grze tak jest. Ogólnie mi się fajniej gra w WOTa ze względu na szybkość rozgrywki. Choć trafia się za dużo noobów czasem i wtedy gra już nie sprawia takiej przyjemności.