tygrys41
tygrys41 napisał na forum gry FIFA 15
Zawodnicy z 5* sztuczek Ronaldo, Ribbery, Neymar, Ronaldinho, Depay, Cuadrado, Bolasie, Quaresma, Nani, Dauglas Costa, Boussoufa, Chikhaoui, Matias Fernandes, Adel Taarabt, Alexandru Maxim, Ben Arfa, McGeady, Assaidi, Kishna i wymieniać dużo więcej można ale to jest wiekszość zawodników z 5* i to są najlepsi z 5* (każdy z nich ma co najmniej 70 overall) ;3
tygrys41
tygrys41 napisał na forum gry FIFA 15
najlepsze druzyny Szczerze? Bayernem potrafię wygrać wszystko xD ale AS Roma z swoimi szybkimi napastnikami i dobrą obroną jest też niesamowita i z tych nie 5* klubów polecam jeszcze FC Porto. Ja np. nie lubię w Fifie 15 grać Barceloną i PSG (Ibra w tej fifie to drewno). W skrócie: Najlepszymi klubami czyli te z 5* to: Chelsea/Barca/Real/Juve/PSG/Bayern/Man Und/Man City i oczywiście Legendy piłki nożnej :D A z tych słabszych: AS Roma/Arsenal/Spurs/Olympique Lyon/Borussia Dordmund (chyba tak to się pisze xD)/FC Porto/Wolfsburg i Milan.
tygrys41
tygrys41 napisał na forum gry FIFA 15
Wasz ulubiony klub? :) Ja mam 2 ulubione kluby a dokładniej: Lech Poznań i Manchester Und oraz jestem mini fanem AS Romy xD Ale podoba mi się również gra Barcelony lecz nie jest moim najbardziej ulubionym klubem.
tygrys41
tygrys41 napisał na forum gry FIFA 15
Słabszy zespół Ja zawsze gdy gram w karierę zaczynam od 4 ligi angielskiej (czyli 0,5 - 1 gwiazdkowe) i wspinam się na samą górę do BPL i zawsze moimi celami jest wygranie wszystkich lig angielskich + pucharów oraz mieć samych dobrych piłkarzy itp...To jest zawsze duże wyzwanie. A jak nie chcesz grać co najmniej 4 sezonów to możesz zacząć w Bundeslidze 2/Seria B lub Ligue 2 i zagrać 2 sezony i zacząć 3 gwiazdkowym zespołem.
tygrys41
tygrys41 napisał na forum gry FIFA 15
Kto lepszy? Według mnie są sobie równi najlepiej zrobić tą dwójkę na napadzie :D a jak dasz np. Lewego i Suareza na atak + na ŚPO Aubameyanga to rzeźnia się rozpocznie xD