Kto rozwiąże zagadkę daje łapki w górę. Taki typek mnie zaczepił i powiedział że da mi 100k jak odpowiem na zagadkę. Słuchajcie uważnie: Cztery pary małżeńskie: Agata i Jan, Beata i Karol, Celina i Leon oraz gospodarze: Danuta i Marian spotkali się na wspólnej kolacji z okazji urodzin Mariana. Wszyscy siedzieli przy okrągłym stole w taki sposób, że każda pani miała obok siebie dwóch panów i małżeństwa były rozdzielone. Agata siedziała między Karolem i Marianem, który zajmował miejsce po prawej stronie Agaty. Jan siedział obok Danuty. Ania powiedziała, że jest najstarsza. Basia powiedziała, że nie jest ani najmłodsza, ani najstarsza. Celina powiedziała, że nie jest najmłodsza. Dorota powiedziała, że jest najmłodsza. Wiedząc, że dokładnie jedna z dziewczynek skłamała, powiedz, jaka jest musi być kusza?
tadeoteramondeo
tadeoteramondeo zadał pytanie w grze OGame
Czemu zniknęła opcja za pkt? Na historii będąc na smartfonie zobaczyłem, że do tej gry może zostać przydzielone 80 pkt, kiedy na fizyce(lekcja potem) chciałem pokazać koledze i powiedziec ze nowa gra jest za pkt juz zniknęła ta informacja (NIGDZIE NIE KLIKAŁEM "GRAM JUŻ" czy coś w tym stylu, po prostu sama znikła). Czy kiedyś się znowu pojawi, czy to było przejściowe zdobycie pkt?
War Thunder - opcja "już gram" Po wciśnięciu wyżej wymienionej opcji z profilu dogry.pl zniknęła mi opcja otrzymania 400pkt. Czy po pobraniu gry, i zagrania wcześniej podanej przez serwis misji (zagrania z innymi przeciwnikami) mam wciąż możliwość otrzymania 400pkt? Prosiłbym o szybką i solidną odpowiedź. Nagradzam łapkami.