szyd
szyd napisał na forum gry World of Tanks
[PILNE] DLA ADMINISTRACJI! Z doświadczenia wiem że jedyne pewne punkty jakie dostaniemy to te z logowania - te z pozostałych aktywności to jedna wielka lipa :) Ciekawi was kto zgarnia większość golda ? Otóż trafia on do adminów i ich kolegów - sprawdzałem kiedyś jak to wyglądało w rankingu i wychodziło na to że w top 20 nie było nikogo z poza administracji portalu. Czytając to miej świadomość że mój post zniknie za dzień lub nawet za pare godzin.
szyd
szyd napisał na forum gry World of Tanks
Konto za konto z su-122-44 Szczerze mówiąc bałbym się pójść na taką wymianę, nie dość że jest ryzyko że ktoś cię wyroluje na konto - można je stracić jak ktoś chce być nieuczicwy a dodatkowo - WG może wlepić bana na oba konta jak ktoś się dopatrzy wymiany - to nie jest dopuszczone przez regulamin. Oczywiście życzę powodzenia i osobiście nie mam nic przeciwko - Pozdrawiam
szyd
szyd napisał na forum gry World of Tanks
opcja na golda rzeznik, serio uważasz że opłaca się 2-3 tygodnie poświęcić za niepewny zysk 2500 golda ? to może przyjdziesz mi przekopać ogródek na wiosnę ? dam ci całe pisiąt groszy i kubek mleka jako posiłek regeneracyjny ;)