stresS
stresS napisał na forum gry Big Farm
Jak zdobyć lvl ? Staraj się budować jak najwięcej, szczególnie budynków, które dają produkcje: kurnik, chlew, oborę. Nie zapominaj o sadzeniu: kukurydzy, pszenicy i innych roślin, ponieważ służy to jako pożywienie dla Twoich zwierząt. Poza tym najważniejszą rzeczą jest wykonywanie zadań, których progres możesz sprawdzić po lewej stronie ekranu. Niektóre dają naprawdę wiele doświadczenia i kasy. Osobiście wbiłem 15lvl, czyli zakończyłem 3zadanie w 2dni.
Co to jest smurf? Jest to osoba, która z reguły posiada duże umiejętności, ale nie gra na swojej randze meczy turniejowych, tylko kupuje nowe konto lub pożycza od znajomych i gra na słabych rangach. Przykład: gościu ma najwyższą rangę w grze(The Global Elite), ale z jakiś powodów gra na nowym koncie z powiedzmy, ludźmi posiadającymi rangę gold nova 2. Taką osobę można nazwać smerfem, nie mylić z cheaterem, czyli osobą, która używa nielegalnego oprogramowania.
stresS
stresS napisał na forum gry World of Tanks
Kw-1 Czy Kw-1s Przed nerfem KV-1S było masakratorem w bitwach losowych, ale nie zapominajmy, że był to tier VI, teraz kiedy został obniżony jest na równi z KV-1. Moim zdaniem musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wolisz mobilność i słabszy pancerze/działo, czy też chcesz mieć niszczycielskie działo i solidny pancerz, ale być wolny jak kloc.
Promowanie reflinków Nie ma skutecznego sposobu, reflinki do jednak linki do gier w których większość ludzi może już posiadać konto lub refowana gra może być nudna i nieciekawa. Jedynym słusznym sposobem na zachęcanie ludzi do reflinków jest jakiś sposób wynagrodzenia, tak jakby chociaż na "dogry" :). Innego wyjścia nie ma.
stresS
stresS napisał na forum gry OGame
Co polecacie najpierw rozbudowac Przede wszystkim musisz zadbać od dostawy energii i surowce, budować tak, aby energia zawsze była na plusie, bo kiedy będzie miała wartości ujemne, to spadnie Ci produkcja w kopalniach. Na początku najlepiej budować 1 elektrownie na 2 poziomy kopalni. Warto zadbać o dużo metalu i trochę mniej kryształu, na samym końcu rozwijać deuter, ponieważ zabiera sporo energii, a nie będzie potrzebny przy budowie kolejnych poziomów kopalni. Później natomiast będzie bardzo istotny, przede wszystkim do badań i jako paliwo do statków. Deuter w ogame jest najdroższym surowcem, ponieważ przy wielkie flocie, aby mieć możliwość latania nią będziesz bardzo dużo spalał wspomnianego surowca.