Zadanie: 10 skradzionych dóbr? Musisz napadać na inne wioski. A żeby sprzedać to klikasz na swojego bohatera w prawym górnym rogu i w inwentarzu masz takie worki ze złotem(skradzione dobra). Jeżeli przeciągniesz je na postać na lewo to otworzy się okienko sprzedaży królowi :).
stig445
stig445 napisał na forum gry Legend Online
Rejestracja Czasami system nie ogarnie rejestracji. Wystarczy napisać do supportu i załączyć screena. Na dole strony jest "Kontakt", wybierasz "brak pkt. za gre" a następnie wybierasz niżej o jaką grę chodzi. Jeżeli danej gry nie ma na liście, to znaczy że nie upłynął jeszcze czas, który system posiada na zarejestrowanie twojego ruchu, jest to bodajże 72 godziny. Po upływie tego czasu od kliknięcia w link gra powinna się pojawić na liście.
stig445
stig445 napisał na forum gry World of Tanks
jaki cołg permium Wg. mnie najlepiej zaczaić się na JgTiger 8.8, jeszcze przez tydzień będzie dostępny w sklepie Premium. Bodaj najlepszy wybór, jeśli chodzi o premke na VIII tierze. A jeżeli nie, to T34 - co prawda rzuca go czasami na X tier, ale tak czy siak gra się nim dość przyjemnie.