starosta_2001
starosta_2001 napisał na forum gry Ikariam
Strategia do Ikariam! WItam. Ja 7lat temu zastosowałem strategie wszytkie miasta na winie. Przez kilka lat się sprawdzała. Dziś wybrałbym strategie wszytkie miasta na siarce jedna wyspa . Lub na siarkach. Skąd wino ? Wystarczy rabować tych na krysztale a kupować wino . A tak poważnie to dziś strategia się nie liczy. Pojawinie się piratów i możiwość kupowania wojsk zniszyły tą grę.
Od 2009 roku posiadam konto w grze ikariam. Przez pierwsze trzy lata grałem szczególnie intensywnie awansując w kilku kategoriach do TOP 10. Od 2 lat jednak zrezygnowałem w 90% z aktywności w grze z powodu iż gra idzie w złym kierunku.
starosta_2001
starosta_2001 napisał na forum gry Ikariam
Jakie są misje w grze ? Bo musicie dobrze zrobić screena. Włączacie w opcjach miesce gdzie jest wasz nik i kursorem najedźcie na odpowiednie budynki by wyświetlił się ich poziom a nastepnie klikacie pr scr. i po kłopocie pozdrawiam :)
W Ikariam wróciłem w Ro na 17 miejsce .dzielą mnie lata swietlne od miejsca 6 ale zawsze to coś. Chciałby ktoś towarzyszyć mi w grze i zagrać z mojego linku ?