smarttroll
smarttroll napisał na forum gry
Karta loot TCG nadal działa? Niestety nie mam wowa a karta z tego co wiem jest bardzo rzadka lecz nie jestem zainteresowany wowem.
smarttroll
smarttroll zadał pytanie w grze
Karta loot TCG nadal działa? Posiadam otóż kartę loot tcg "shlashdance" , wiem że karty tgc zostały przejęte przez firmę i ude points są nic nie warte ale, nie znalazłem informacji o kartach loot. Na forum wowa znalazłem informacje że te karty można użyć ale nie było opisane. Mam battle net ale nie mam wowa więc nie moge pisać na forum wowa anie zapytać się supportu. Czy ta karta jest coś warta? Dziękuje za pomoc
Sprzedawanie kont - 0 gwarancji rito daje bany. Z tytułu tego że na forum pojawia się pełno ofert co jest nielegalne i psuje zabawę innym graczom oraz kupujący tylko tracą pieniądze. 1 Konto na którym email się zmienił adres ip komputera, oraz statystyki lub zachowanie w grze. Jest łatwe do zauważenia ( rito patrzy szczególnie na wyższe dywizje) 2 Osoba deklarująca może kłamać na temat banów i mmr. 3 Po co grąc w diamencie i mieć staty 0 20? 4 transakcja może być fałszywa osoba weźmie pieniądze a konta nie da, Albo po czasie zmieni hasło i zabierze konto. Czy nadal uważasz że warto ryzykować?