slawi
slawi napisał na forum gry Skyforge
Cofnięcie prestiżu Akceptują zadanie bez problemu, sam tak właśnie miałem, wysłałem screena i o dziwo po 2 minutach zatwierdzili, jak nieraz po 2 dni czekałem :D Niezbadane są wyroki tego serwisu
slawi
slawi napisał na forum gry Crossout
Czas na rozpoczęcie zadania?! Rzeczywiście, potwierdzam reset zegara. Znowu 6 godzin. Brawo dogry. Wbiję tylko ten 9 level, odbiorę 1000 golda do WoT i chyba dam sobie spokój. Mam już dość tych wszystkich cyrków z limitami czasowymi, odrzucania prawidłowych screeenów, braku punktów za prawidłowo założone konta (np. promocje McDonalds czy Coca Coli) i 1000 podobnych problemów. Na szczęście, konkurencja istnieje i ma się całkiem dobrze :)
slawi
slawi napisał na forum gry Crossout
Problem z reputacją Właśnie to jest idiotyczne. "Daily rest is key to success". OK, tylko kuźwa nie każdy ma czas na codzienną grę. Sytuację dodatkowo komplikują limity czasowe na dogry (dobrze, że wydłużyli i teraz prawie 3 tygodnie na wbicie poziomu mam).
Screen odrzucony (nieprawidłowy nick) Zadanie 1 w grze Dungeons & Dragons Neverwinter nie zostało wykonane z powodu: Nick podany w serwisie różni się od widocznego na screenie... sami oceńcie xD http://i67.tinypic.com/33xiuqp.jpg ja wymieniam punkty na golda do WoT i kończę przygodę z tym serwisem... na zawsze :D P.S. Polecam konkurencję: gamehag.com P.S. 2 tak, wiem że zaraz post zostanie zbanowany przez Wielkiego Brata :D :D :D
slawi
slawi napisał na forum gry War Thunder
Czy jak czas się skończy to będę mógł zrobić zadania na innym koncie?Albo czy mogę zmienić konto teraz? Czas się skończył = zadanie przepadło. Konto masz teoretycznie przypisane na zawsze, ale zdradzę pewną ciekawostkę - ok. 2 lata temu robiłem zadania do WT na innym koncie, potem Dogry usunęło questy z tej gry, a teraz gdy przywrócili mogę znowu zdobyć punkty (rzecz jasna musiałem założyć drugie konto). Trzeba cały czas czyhać :)