sgartkink
sgartkink napisał na forum gry Dota 2
jak tam gra Reborn miał całą masę błędów i bugów, ale z czasem jest coraz mniej, gra wygląda o wiele ładniej, nie ma z nią już praktycznie żadnych problemów więc ja jestem zadowolony :)
sgartkink
sgartkink napisał na forum gry Dota 2
Pheniks gra Musisz się nauczyć jak najefektywniej używać trzeciej umiejętności, trafiać drugą i kiedy używać ulti. Phoenix bardzo potrzebuje poziomów, więc midas (nawet w 15 minucie, po butach) może być dobrym wyborem.
sgartkink
sgartkink napisał na forum gry Dota 2
Co myślicie o wygranej EG w THE INTERTIONAL? Nie było zbyt miłe (w sumie to po jego reakcji można rzecz nawet, że było hamskie), ale taką decyzję podjęli, bo uznali, że tak będzie lepiej dla ich zespołu. Sam powrót Arteeziego jest dla mnie dziwny. Niby niektórzy uważają go za najlepszego carry na świecie (chociaż ja mam inne zdanie), a jego zachowanie jakie jest to chyba wiadomo). Sam nie bardzo za nimi przepadam, ale naprawdę pokazali ładną Dotkę. Bardziej jednak interesuje mnie ta europejska scena, a głównie to gdzie rozejdą się gracze Secret (nie żebym był fanem samego zespołu). S4 ponoć odchodzi (do Alliance?), Kuro i FATA nowy zespół tworzą, Arteezy to pisałem wyżej, a co z Puppeyem? Ukraińska i rosyjska scena też sporo zmian. Ogólnie będzie teraz bardzo ciekawa. P.S. Co do Aui_2000 to znalazł on nowy zespół, ale na razie nie napisał żadnych szczegółów.
sgartkink
sgartkink napisał na forum gry Dota 2
Pytanie odnośnie dropu Nie wiem czy coś Ci to da, zwłaszcza, że na tej stronie jest pewnie mało osób grających w Dotę (widać to po liczbie pytań/odpowiedzi), a po za tym i tak wszystko jest losowe. Ale jeżeli już pytasz to wczoraj secik do timbera (nie wiem jaka wartość, nie chce mi się sprawdzać), lvl 120 któryś bodajże (tego też nie pamiętam, bo po co :P)
sgartkink
sgartkink napisał na forum gry Dota 2
Bohaterowie dla początkującego gracza. Wszyscy bohaterowie z Limited Heroes. Co do buildów to znajdziesz na internecie, a początkujący i tak nie mają doświadczenia więc z przedmiotami sytuacyjnymi możesz mieć problem. W grze w lewym górnym rogu masz książkę i jak ją naciśniesz to wyświetlają Ci się buildy.