Ranga mecze dlaczego pomocy? To nie chodzi o to czy jesteś 1 w tabeli czy ostatni. Liczy się Twój wkład w wygranie danej rundy czyli MVP. Jak jesteś pierwszy w tabeli, ale masz 1 MVP a koleś u Ciebie zamyka, a np. ma ich powiedzmy 7 to on 1000% więcej szans ma na awans niż Ty. Nie lataj za fragami tylko po prostu graj drużynowo. Ja np. miałem 2 razy taką samą sytuacje, że zamykałem w teamie ciągle chyba 8 meczy, ale MVP miałem drugi najwięcej w Teamie i to ja awansowałem a nie moi koledzy co byli drudzy albo 3.
Po ilu meczach dostanę rangę ? BECIK mówisz bzdury :D Może nawet mieć 10 przegranych i 10 win'ów i może go wrzucić do golda :) To nie liczą się tylko % wygranych meczów, ale jego staty. Jeśli przegra 10 meczy ale w każdym miał np. najwięcej MVP w drużynie to znaczy, że coś robi, a jego drużyna to dno. Więc on nie może być tak samo stawiany jak reszta.
Ban na wymiane na steam Oto wiadomość jaką przesłał mi ten oto osobnik przed chwilą. Cytuje: "prosil cie ktos niedojebany matkojebco zebys wypowiadal sie nie na temat? rucha cie stary w domu twoj problem nie musisz w sieci sie wyżywac z tego powodu" Uważajcie na kogo trafiacie w internecie. Nie wiem czy jest sens niesienia pomocy takim osobom jak ta...
Ban na wymiane na steam Widzisz. Nawet odpisać nie umiesz, tylko już wyzywasz. Czyli typuje Twój wiek na około 14 lat. A co się z tym wiąże? A to, że nie umiesz się nawet posługiwać takim czymś jak platforma Steam. Bana się za nic nie dostaje. I to nie mówię o czymś tak błahym jak VAC za "czity".
jak wyjść z silvera ? Ja to marzę by mieć konto w silver 1. Jeśli takie masz to możemy się zamienić. Dam Ci czyste konto (0 rozegranych meczów turniejowych) za Twoje (ale warunek - musi być silv 1) A jeśli masz większe i chcesz wyjść to reguła jest taka: Nie pędź po fragi tylko graj zespołowo, staraj się jak najwięcej MVP mieć w drużynie, na staty nie patrz. No i nie strzelaj full auto tylko pestkuj, chyba, że umiesz to wtedy możesz spróbować.
Po ilu meczach dostanę rangę ? Jak zakupiłeś konto nowe, i wygrasz 10 pierwszych meczów turniejowych to otrzymasz swoją rangę. Dodam, ze dziennie możesz tylko 2 mecze wygrać - jest to takie zabezpieczenie przed smerfami. No i jak jesteś ciekaw jaką rangę tak na oko będziesz mieć to zawsze zostawaj do końca meczu na serwerze byś zobaczył jakie rangi mieli przeciwnicy. To takie jakie oni mieli to Twoja będzie w przybliżeniu podobna.
Najlepszy skin do kosy? Najbardziej mi się podobają: » Bagnet M9 Marmurkowy Gradient » Bagnet M9 Doppler (Shappire) » Bagnet M9 Szkarłatna Sieć » Nóż motylkowy Gradient » Nóż motylkowy Szkarłatna Sieć » Karambit Doppler (Shappire) » Karambit Doppler (Ice & Fire) » Karambit Tygrysi Kieł » Nóż do patroszenia Doppler » Nóż do patroszenia Tygrysi Kieł » Nóż do patroszenia Marmurkowy Gradient » Nóż do patroszenia Doppler (Shappire)
Ile kosztuje teraz najdroższa kosa? Dokładnie tak jak Kuba mówi Bagnem M9 Szkarłatna Sieć FN StatTrak jest najdroższym nożem w grze. Są tylko 2 takie albo i jeden. Był to chyba błąd twórców w grze. Warty coś około 23 tyś USD. Drugi najdroższy i bardziej realny do znalezienia skin do kosy to Bagnet M9 Doppler (Black pattern) FN StatTrak. Warty aktualnie 10 tyś USD