Nagrody dla weteranów Czy ktoś może ma info odnośnie planowanego przyznawania nagród dla weteranów w grze? Na stronie GRO pojawiła się informacja o przyznawaniu graczom GC za pewne osiągnięcia w grze. Są tam m.in.: - każdy gracz, który osiągnął 10 poziom 1 klasą = 100 GC - każdy gracz, który osiągnął 10 poziom 2 klasami = 100 GC Więc jeżeli spełniam oba te warunki to dostanę łącznie 100 GC czy jeżeli spełniam drugi to ten pierwszy odpada?
Czas w grze a czas rzeczywisty Mam pytanie odnośnie czasu budowy i zbierania zasobów w grze. Ustawię np. produkcję czegoś czego budowa będzie trwać powiedzmy 8 godzin. Czy jeżeli wyjdę z gry to ten czas się zmniejsza i przy zalogowaniu się za kilka godzin będzie mniejszy czy zatrzymuje i wznawia się ponownie dopiero jak jestem zalogowany?
Aktualizacja 1.20 Wychodzi aktualizacja gry do wersji 1.20 Przesłał użytkownik: Zespół Forge of Empires w 17-02-14 o 18:05 Nowości: Wraz ze swoją gildią walcz wojskami z jednej z siedmiu epok, Wytrzymaj najazdy innych gildii i agresywnych NPC, Wpłacaj towary do skarbca gildyjnego, Zwiększaj prestiż i poziom swojej gildii, Chroń swój sztab przed przejęciem, Zajmuj sektory i zdobywaj bonusy, Zdobądź wieczną chwałę niepokonanej gildii!