Halooo odpowie mi ktoś gdzie tu się wymienia punkty na sł bo kiedyś było można a teraz co jest bo nie widzę żadnej zakładki z wymianą?Niech ktoś odpisze chyba to nie jest trudne pytanie.
Ja teraz wymienia się punty na sł do margonem?Bo teraz nie ma tej zakładki w która można wejść i wymienić tylko jest kup sł.Jeżeli ktoś wie niech napisze proszę o pomoc najlepiej by było od razu jakbyście wysłali mi link na który nacisnę i przeniesie mnie na wybór wymiany za ile chcę wymienić punkty na sł.Z góry dzięki.
Siemaka mam do was prośbę jeżeli możecie załóżcie konto na socplaju,tu daję link:
http://socplay.pl/p/real
Potrzebuje 14 osób aby założyły konto jeżeli możecie pomóżcie z góry dzięki.
Elo jeżeli możecie zajrzyjcie do tego tematu: http://socplay.pl/w/Wymiana-zlota Może bd ktoś chętny?Zapraszam bo chce wymienić kasę z syberii-bo chce skasować postki z tego świata.
Mam dwa konta na syberii i chciałbym wymienić się kasą na inny świat.Czyli oferuje złoto na syberii nawet podwójną cene oferuje np ja daje 100m za 65m na zwykłym świecie.za wymiane na któryś z tych światów Katahha,Zemyna,Tarhuna,Gefion,ewentualnie Majuna.
Jeśli ktoś posiada konto na syberii i ma na którymś świecie z tych wyżej wymienionych konto to piście do mnie na skrzynke lub tu w tym poście.
Ogłaszam że to jest dozwolone i zgodne z zasadami gry wymienianie się złotem na inne światy.