Lux Support A ja nie mam nic do Lux support, taki sam pick jak Brand, Zyra czy Annie. Jak dobrze zagra to będzie miała największy dmg w grze, jak źle to nafeeduje. A build prawie jak na midzie, tylko najpierw Eye of the Watchers.
Nowy LoL ... Nie rozumiem, co masz na myśli mówiąc "nowy LoL" i "zmiana LoLa", bo to wciąż ta sama gra, ale generalnie większość zmian jak najbardziej na plus. Jedynie te blue essence za wolno lecą.
Cait czu Jinx? @Edge Połowę rzeczy na opak napisałeś. Caitlyn jest zdecydowanie lepsza w early od Jinx, Cait jest imo łatwiejsza i to Cait ma ucieczkę na E. Generalnie obie postaci średnio teraz wyglądają. Jinx ma niby lepszy win rate, ale trzeba trochę ogrania żeby dobrze grać takimi hyper carry.
Co myślicie o NE? Już się rioterzy wypowiadali na reddicie, że myślą nad potencjalnymi rozwiązaniami. Bo rzeczywiście nie jest za wesoło, po około 25 grach mam taką samą ilość esencji i kilka champion shardów (o wartości 450-3150).
Jaki jungler jest aktualnie w mecie? Sejuani jest jak najbardziej w mecie, tak jak i wiele innych tanków: Maokai, Cho'Gath, Nunu, Jarvan IV, Warwick, Zac, Gragas. W porządku są nadal postaci takie jak Kha'Zix, Rek'Sai czy Elise. Najmobilniejszą z wymienionych jest pewnie Rek'Sai, ale na każdej postaci możesz złożyć mobilitki jako pierwsze i zasuwać z gankami zamiast farmić.