qardis
qardis zadał pytanie w grze Shakes & Fidget
Arena miejscem chwały??? Czy jeśli zaatakujemy osobę, która ma dużo mniej czci od nas ( przybliżona ilość - 1000 czci) to nie dostaniemy za atak ani czci, ani złota? Czy tak samo działa w drugą stronę, z dużo silniejszym przeciwnikiem, który jest wysoko w Sali Chwały?
qardis
qardis zadał pytanie w grze Tibia
Co to za potwór? Na dzisiejszej 1-wszej wyprawie na guardy w kopalni pod miastem, weszłam w dziurę gdzie znajdowały się dwa silne potwory. Wyglądały trochę na mino, troll coś w ten deseń nazwy nie zauważyłam, ani nie przyglądałam się za bardzo - bo mało brakowały a wylądowałabym w temple. Potwory rzucały nutami, i były szybkie - ciekawa jestem co to za potwory z góry dziękuję za podanie nazwy owych potworów.
qardis
qardis zadał pytanie w grze Tibia
Chayenne's Magical Key Witam, chciałbym zrobić Realm Dreams Quest ale nie mam pojęcia jak mogę zdobyć Chayenne's Magical Key nawet w markecie tego nie ma. Na tibiawiki jest napisane ze można go pożyczyć nie wiem czy u jakiegoś NPC czy u gracza dlatego proszę o pomoc. Wiem. że można go było zdobyć na 15-lecie tibii. Jeżeli ktoś zrobił tego questa lub wie jak mam zdobyć Chayenne's Magical Key byłbym wdzięczny o pomoc
qardis
qardis zadał pytanie w grze Tibia
Jak sumować na monku? Jak w temacie. Jak teraz po update skillować na monku? Kolega stawia mi monka ale nie mogę go zaatakować? Jesteśmy obaj w party i nawet ustawienie "red first mode pvp fighting" i "you can attackany character" nie pomaga. Coś zmieniło się?