Riven- ktoś pomoże? 1. W celu dobrego poke'owania przeciwnika między każdym użyciem Q rób jeden autoatak (to zmaksymalizuje ilość zadawanych obrażeń). 2. Po drugim użyciu Q i autoataku warto użyć W, żeby zestunować przeciwnika, by nie "odwaliło go" za daleko po trzecim odbiciu. 3. Jeśli grasz na postacie typu Gangplank, Pantheon itp., które mogą poke'ować Cię ze swoich spelli (w ich przypadku Q), gdy widzisz, że za chwilę zamierzają ich użyć, kliknij E by zminimalizować obrażenia (lub je całkowicie pochłonić). 4. Od razu, gdy zaczynasz kogoś atakować warto włączyć ulta, żeby zadawać większy dmg, a następnie użyć go po raz drugi (ta duża stożkowa fala), gdy przeciwnik ma mało hp (w early 200-300, zależy od fazy gry). Mam nadzieję, że te kilka tipów chociaż trochę Ci pomogą w carrowaniu tą kozacką postacią! ;) Mogę dodać, że warto jej składać Ioniańskie Buty, Last Whisper, Infinity Blade, Hydrę i 2 itemy sytuacyjne.
Kogo kupic Według mnie warto w tej mecie kupić Ekko. Ma mega duży dmg ze spelli i gdy się wysnowballuje jest praktycznie nie do zniszczenia :D Polecam go głównie na jungle, chociaż słyszałem, że jest fajny także na midzie (osobiście nie lubię nim tam grać :P )
Jaką postać kupić na TOPA? Fiora nadal epicka, lecz mają jej robić rework, więc podziała jeszcze kilka tygodni/miesięcy. Jax jak zwykle wymiata budowany pod hybrydę. Nasus, jeśli umiesz stackować, jest nie do zniszczenia. Riven i jej ogromny dmg sprawiają, że nie ma problemu z szybkim pushem i pokonaniem większości toperów.