pluums
pluums zadał pytanie w grze Farmerama
Luty 2015 - Kalendarz do 2 lutego - Event: 5 Urodziny Farmeramy - Teleporter od 4 do 5 lutego - Pełnia księżyca od 4 do 10 lutego - Zadanie hodowlane z użyciem dostępnych zwierząt hodowlanych od 12 do 18 lutego - Event walentynkowy od 23 do 28 lutego - Event karnawałowy
pluums
pluums zadał pytanie w grze Farmerama
Kod, rekompensatą za opóźniony event. Witam. W dniu jutrzejszym tzn. 26.01.2015 r. podany zostanie kod który zawierać będzie: 50 x Super nawóz Zosi 50 x Turbo nawóz Zosi 3 x Dżem wielkanocny 3 x Jabłecznik z cukinią 3 x Wieniec wiosenny 30 % więcej PD przez 48h​ Działać będzie on do Piątku 30.01.2015, godz. 23:59. Jak tylko kod się pojawi to go tutaj wkleję. :)
pluums
pluums zadał pytanie w grze Farmerama
Listopadowe eventy .. do 2 listopada - Event: "Halloween 2014" od 4 do 5 listopada - Pełnia Księżyca od 6 do 12 listopada - Event: "Komiks VI" (Koło Fortuny) od 14 do 20 listopada - Event hodowlany ("Kukułki") od 22 do 28 listopada - listopadowy event ("Dożynki 2014") Pamiętajcie, że to tylko zapowiedź. Terminy jak i wydarzenia mogą ulec zmianie
pluums
pluums zadał pytanie w grze Farmerama
Hallowen - 2014 Zbliża się Halloween....W dniach 27.10-02.11.2014 farma przybierze mroczny wygląd. Wiedźma Mau Mau już warzy swoją magiczną miksturę, aby wytworzyć z nich specjalne dekoracje Halloweenowe. Niestety brakuje jej kilku specjalnych składników. Próbuje je dostać w swoje ręce, lecz są one trudne do zdobycia... Event rozpocznie się w poniedziałek 27.10.2014 godz. 14:00 i potrwa do niedzieli 02.11.2014, godz. 14:00. Rozsiew dwóch roślinek: kapelusznik świetlisty - czas wzrostu 6h (15 800sztuk) duszące pnącze - czas wzrostu 4h (15 300sztuk) + zwierzęta: kura 75 królik 75 indyk 50 kaczka 75 krowa 80 świnia 40 owca 50 Do wygrania pnącze (Z pnącza co 24h otrzymamy: 20% więcej PD z mrocznych roślin przez 12h 5000 PD) + naklejka + tajemnicze sadzonki na baha + imprezowe wejściówki oraz Zagrody - Zagadka "Świt"
pluums
pluums zadał pytanie w grze Farmerama
Kalendarz - Lipiec Do 1 lipca -Akcja specjalna "Terapia odprężeniowa" Od 3 lipca do 10 lipca - Lipcowy Event komiksowy Od 12 lipca do 13 lipca - Pełnia Księżyca Od 15 lipca do 22 lipca - Lipcowy Event w Spółdzielni Od 24 lipca do 31 lipca - Event hodowlany "Kukułki"
pluums
pluums zadał pytanie w grze Farmerama
Kolorowe Pandy 26.06 - 30.06 Nowa hodowla Pand Są już przygotowane na Bahamaramę - czarno-białe i puszyste. Hodowla Pand trafiła na wyspę! Oczekujcie: Kolorowych aktualizacji Zagród i Fabryk dla Pand! Toczone patyczki - Pałeczki! Nowe Pandy jak Zen Panda, Karate Panda, Dzieciak Panda i jeszcze więcej. Graj teraz i udowodnij, że hodowlę Pand masz we krwi. Pandy będą zwierzętami zamieszkującymi naszą farmerską wyspę - Bahamaramę, więc... szykujcie kolejne Złote Banany... Będą trzy Posągi do odblokowania związane z kolorowymi Pandami: Pierwszy Posąg odblokuję możliwość hodowli Kolorowych Pand Drugi to będzie Posąg z Hodowlanym Pakietem Startowym A trzeci Posąg z jakąś kolorową Pandą ( prawdopodobnie Pandą Sushi ) Te trzy Posągi prawdopodobnie będą po 20 Złotych Bananów. (Oczywiście każdy z nich w takiej "cenie", a nie wszystkie razem) I jeden Posąg odblokowujący same zwierzęta - Pandy Te Posąg szacowany jest na 15 Złotych Bananów.
pluums
pluums zadał pytanie w grze Farmerama
Piłkarskie widowisko 2014 ! Piłka jest okrągła, a bramki są dwie - zaś na farmie trzeba jeszcze przygotować wielką transmisję na żywo z piłkarskiego widowiska! Sadź czarne i białe futbolowe róże i zbieraj złote puchary podczas żniw. Dostarczaj wszystko na plac akcji specjalnej, a wtedy Twoje zwierzęta będą mogły rozpocząć dekorowanie i przygotowania! Zagraj teraz i kopnij piłkę - oczekują Cię wspaniałe nagrody! Event rozpocznie się we wtorek, 17 czerwca 2014 godz. 14:00 i potrwa do poniedziałku, 23 czerwca 2014 godz. 14:00. Na początek każdy gracz otrzyma po 5 sztuk czarnych i białych futbolowych róż. Jeśli gracz będzie miał w w stodole mniej niż 5 sztuk którejś z nich, otrzyma jej wyrównanie do 5 sztuk w ciągu 5 godzin. Obie roślinki można siać na Głównej Łące, Dzikiej łące, Leśnej Polanie i Bahamaramie. Czarna futbolowa róża -8h Biała futbolowa róża -4h Z pól, drzew, zagród i warsztatów wypadać będą złote puchary.
pluums
pluums zadał pytanie w grze Farmerama
Zmiany w kinie Macie możliwość obejrzeć więcej, niż cztery filmy w Kinie. Przerwa miedzy seansami wynosiła będzie 30 sekund, a nie jak dotąd 15 minut. Zmieni się ilość punktów, które otrzymujecie za obejrzany film. Kilka ważnych informacji: - Filmy należy obejrzeć do końca. - Za obejrzenie pierwszych czterech filmów do naszego konta zostanie dodane 15 sztuk kinopunktów za dany film. Za piąty film otrzymamy 5 kinopunktów, za szósty film trzy kinopunkty. Następnie od siódmego do dwunastego filmu po 2 kinopunkty. Od trzynastego filmu w górę dostaniemy po 1 kinopunkcie. - Kino działa podobnie jak Cash for Action. Oznacza to, że za dopisywanie nagród odpowiada Sponsor, a ekipa Farmeramy może jedynie przekazywać sugestie dotyczące jego sprawnego funkcjonowania. - Nie ma dziennego limitu oglądanych filmów. - Filmy oglądamy w odstępie czasowym co 30 sekund. - Czasem za obejrzany film mimo obejrzenia go w całości kinopunkty nie zostaną przyznane. W takiej sytuacji film jest traktowany jak byśmy go nie oglądali. Po włączeniu "Akcja!" w kinie zamiast filmu może pojawić się biała plama. Może to być spowodowane aktywnością dodatku blokującego reklamy w przeglądarce. Można je wyłączyć poprzez ustawienia rozszerzeń lub też ikonkę bezpośrednio w karcie przeglądarki.
pluums
pluums zadał pytanie w grze Farmerama
Event - Puchar Świata Czas trwania - 17 do 23 czerwca Dwie nowe roślinki - Czarne Piłki, Białe Piłki (pewnie znowu po 4h i 8h) Wypadajka - Złote Trofea Itemy, które będziemy mogli zdobyć podczas tej piłkarskiej akcji specjalnej to: Wielkie stoisko, Publiczny pokaz + dwie naklejki Narazie tyle :) P.S. pomiędzy eventami pojawi sie pełnia księżyca, prawdopodobnie 13.06
pluums
pluums zadał pytanie w grze Farmerama
Plotki, ploteczki czyli czerwcowe nowości A więc - pojawią sie 3 nowe drzewa wraz z ulepszeniami XL i XLL tj. Nieszpułka Zwyczajna, Chruścina Jagodna, Moringa Olejodajna. Nowości z roślin to - imbir. Doczekamy się tez kolejnego nowego przepisu prawdopodobnie do naszego SPA - Maski Aloesowo - Moringowej. Można wnioskować, że nowości te dotyczą wyspy, co z tego wyniknie zobaczymy :)
pluums
pluums zadał pytanie w grze Farmerama
Kombajn / Baby Boom Kombajn za pół ceny : 21.05.2014 10:00 - 22.05.2014 11:00 Baby Boom - jak już wcześniej pisałam W sobotę, 24.04.2014 o godz. 10:00 rozpocznie sie wyprzedaż super paszy oraz Baby Boom. Eventy potrwają do poniedziałku 26.04.2014, do godz. 11:00.
pluums
pluums zadał pytanie w grze Farmerama
Event hodowlany - kukułki "Event kukułkowy" to kolejne z cyklicznych wydarzeń na farmie. Jeżeli nie zdążycie wykonać misji podczas tego eventu to będzie możliwość jej dokończenia podczas kolejnego. Systematycznie też będą dodawane nowe zadania. Kukułki nie posiadają własnych zagród i uzyskacie je z dowolnych zagród i warsztatów postawionych na Farmie lub Wyspie (poza naszym zwierzątkiem/produktem otrzymamy dodatkowo kukułkę). Gracze powyżej 21 poziomu mogą hodować kukułki w oazach miłości na farmie (są 4 etapy hodowli) i wpłacać je do specjalnej misji dostępnej tylko w trakcie trwania eventu. Po zakończeniu wydarzenia wszystkie kukułki zostaną usunięte ze stodoły. Event rozpocznie się 20.05.2014 o godzinie 14.00 i potrwa do 27.05.2014, do godziny 14.00. Poziom trudności: średni Ilość kukułek jakie otrzymamy z dowolnej zagrody / warsztatu zależy od podstawowego czasu hodowli (bez wody, super paszy, itp). Im jest dłuższy, tym więcej otrzymamy kukułek. Następnie kukułki możemy hodować w oazach miłości na Farmie. Hodowlę można uruchomić dodając do oazy 4 kukułki i super paszę. Jak zawsze podczas hodowli można wykorzystać różową galaretkę oraz perfumy do przyśpieszenia hodowli. Kukułki podstawowe można znaleźć w Stodole w zakładce "zwierzęta", a te wyhodowane w oazach miłości w zakładce "z hodowli"