pk_140
pk_140 napisał na forum gry Legend Online
Koszary lvl 10 @GraczKobra - masz rację, jak masz za wysoki poziom, to oni myślą, że grasz w grę od dłuższego czasu i nie uznawają. Musisz mieć taki sam poziom jak podano, ewentualnie napisać do supportu z wyjaśnieniem, pytaniem... jak będą mogli to ci pomogą ;)
pk_140
pk_140 napisał na forum gry Skyforge
Błędne nicki w grze //Odpowiedź Administracji @Rojer nie dostaniesz punktów, nie łudź się, @norek018 no, tak lub nawet w przeciągu 10 dni lub do wykonania 1 zadania, skoro 1 zaakceptują to wiadomo, że inne też mogą, bo nick pozostaje taki sam, @ Almaistra zadaniem jest rejestracja i podanie nicku z gry, nie nazwa postaci, po za tym, w niektórych grach niemożliwe jest podanie takich samych nicków co nazwy postaci... poza tym nie sądzę by to był obowiązek, skoro podczsa rejestracji podajemy swoje dane + mail... Uważam, że to wszystko powinno się odbywać poprzez takie rzeczy jak nick z gry lub mail (powinno to być zrobione elastycznie, jak ktoś się pomyli powinien mieć możliwość zmiany nicku).
Gdzie widać jaki ma się lvl? oraz czy rozwijanie swoich jednostek na coś wpływa? Tak @Kapral wiem, że za wina możesz wybrać nagrody, ja zawsze wybieram expa, ale nie wiem czy to jest ten faktyczny exp czy taki co można na coś wymienić i nie wpływa na lvl. Nie za wszystkie wygrane dostaje się dużo expa. Obecnie mam 5lvl i dostaję tak mało expa, że szok gierka trwa 33 minuty z hakiem dostaję 38 xp, inna gierka 22, ciągle mało, a żeby wbić 6 lvl trzeba mieć łącznie 6 900 z hakiem czy jakoś tak ;p