Zarabiarka Mam 1,2k golda i chcę kupic jakis dobry czolg na zarabianie i żeby gra nim była dosyć przyjemna (wysoki DPM, więcej niz 20km/h, celny) Wiem ze za 1,2k golda nie poszaleje ale nie mam co z tym zrobić.
KV-1 i podzial KV-1S Wiem ze o patchu 9.3 i podziale siemki jest bardzo głośno. Mam pytanko: Czy KV-85 wejdzie zamiast KV-1 tak jak bylo z ELCem gdy dodalo slot w garazu, czy kv-1 zostanie usuniety i strace kase bo mam go kupionego. Wie moze juz ktos co z tym sie stanie?
E100 i Maus Czym tak wlasciwie roznią się te czolgi? Jaka linia jest lepsza? I czy mozecie dokladnie(ktory ma więcej weakspotów, wychyly dziala, ktory ma lepsze camo itp.) porownac te czolgi? Mam doswiadczenie na linii do E100 - E75 ma juz najlepsze dzialo.
piratterson
piratterson zadał pytanie w grze War Thunder
Błąd w grze, bardzo trudny problem Siema oto problemik: nie mogę wejść do gry bo przy logowaniu wyskakuje błąd - Error 80130182: The authorization server is unavailable. Restartowałem kompa, blokowałem antywirusa, zamykałem firewalla w cmd, resetowałem ustawienia explorera, uruchamiałem jako administrator, zablokowałem launcher i uruchamiałem bezpośrednio, szukałem na forach i oglądałem na YT (inni też mieli taki sam problem ale oni go rozwiązali) mi nie działa :/// Pochwalcie się zdolnościami informatyki :P