Dobry sposób na szybki exp ?? Doświadczenie w grze dostajemy: Podczas bitwy: Głównie: - za zadane obrażenia (w tym jeśli zadajemy obrażenia czołgom tieru wyższego niż nasz otrzymujemy większy bonus) W mniejszym stopniu: - Za pierwsze wykrycie wrogiej jednostki w bitwie (czym więcej jako pierwsi wykryjemy czołg tym większy bonus) - Za asystę (jeśli wykryjemy czołg, który otrzyma następnie obrażenia od naszych sojuszników. Punkty asysty można też dostać za zerwanie gąsienicy przeciwnikowi, który następnie do czasu jej naprawy otrzyma obrażenia od naszych sojuszników) - zniszczone czołgi - za pierwsze zniszczenie modułów (samo uszkodzenie nie jest nagradzane) i zranienie załoganta czołgu przeciwnika. Dodatkowy bonus za zniszczenie modułu lub zranienie załoganta czołgu wyższego tieru. Czołgi lekkie dostają dodatkowy bonus za uszkodzenia krytyczne czołgów ciężkich. - dodatkowy bonus otrzymujemy za grę na bliskim dystansie (Za zadane uszkodzenia czołgom będącym od nas poniżej 200 metrów otrzymujemy mały bonus do pkt. doświadczenia.) - Za zdobycie punktów bazy przeciwnika i za zdobywanie punktów obrony własnej bazy Po bitwie: - Bardzo mały bonus za przetrwanie bitwy - Czynnik drużynowy (doświadczenie jest modyfikowane poprzez ogólną liczbę zadanych obrażeń przez całą drużynę, czym więcej obrażeń zadanych przez drużynę tym większy bonus dla nas oraz innych sojuszników będących w drużynie) Dlatego bitwy szybko zakończone przez zdobycie bazy przeciwnika są tak nisko premiowane otrzymanym doświadczeniem. - Za zwycięstwo doświadczenie mnożone przez 1,5x. - Konto premium daje dodatkowe mnożenie przez 1,5x
Wot scren-y Ja miałem nick w grze inny niż na dogry i misje mi zaliczyło. Najważniejsze jest to by założyć nowe konto w WoT po przyciśnięciu przycisku Zagraj. Nie można zrobić tych zadań na swoim starym koncie w WoT bowiem system nie pozwala połączyć starego konta z dogry tylko trzeba mieć nowe konto by system je widział. Screen robimy klikając klawisz PrtSc i potem screena szukamy w katalogu z główną grą w folderze Screenshot. Obrazek powinien pokazywać wykonaną misję. Jeśli np mieliśmy wygrać 20 bitew to musimy zrobić screen z gry gdzie jest podana ilość wygranych bitew lub jeśli wyskoczy nam komunikat gratulacje za wygranie 20 bitew. Ja tak zrobiłem i misję mi zaliczyło.
Która premka najlepsza? Polecam SuperPershing. Losuje go max na IX tiery. Ma twardy pancerz. Jego wadą jest działo z niską penetracją, ale radzi sobie spokojnie jeśli przed ciebie nie wyjedzie jakiś twardziel. Jest też bardzo powolny jak na meda. AMX CDC jest za to szybki, zwrotny, ma super działo ale za to nie ma pancerza i losuje go na X tiery.
Mój nick w grze World of Tanks: GrizzlyPL
Zapraszam również na mój kanał youtube. Wystarczy w wyszukiwarce yt wpisać mój nick z gry WOT.
piotrsport
piotrsport zadał pytanie w grze The West
Nowe pustkowie (Leniwy zastępca szeryfa) Przyjąłem zadanie u szeryfa: Leniwy zastępca szeryfa. Poszedłem do Jonny Westwood i przyjąłem zadanie Leniwy zastępca szeryfa? II. Następnie przyjąłem zadanie Praca na farmie od Flinta Westwooda i przepędziłem 8 razy ptaków z pola. Wróciłem do Flinta i chciałem zakończyć zadanie niestety nie mogę tego zrobić bo muszę mieć ukończone zadanie: Leniwy zastępca szeryfa? (Nowe pustkowie) u szeryfa. Nie mogę jednak tego ukończyć bowiem do wykonania tego potrzebuję ukończyć zadanie u Jonny'ego Leniwy zastępca szeryfa? (Nowe pustkowie) II a żeby to wykonać muszę zakończyć Praca na farmie i tak koło się zamyka i nie wiem co dalej robić. Ktoś wie jak to wykonać?