Kayle bez Hełmu skórka. Witam! Otóż chciałbym zadać parę pytań dotyczących skórki do Kayle: 1. Czy Kayle bez Hełmu to legendarny skin? 2. Czy Kayle bez Hełmu to skin już niedostępny? 3. Ile Kayle bez Hełmu kosztowała/kosztuje? Pytam dlatego, ponieważ wylosowała mi się z mister gifta.
Co zrobić? Witam! MaM do was pytanie (lecz niedotyczące LOL'a). JAK NAPISAĆ TUTAJ DO ADMINISTACJI? Ponieważ mam problem~ Zagrałem w War Thundera (około 11 bitw~ a inni pisali że zrobili 4-5 i dostali punkty) a ja nie mam punktów, a odczekałem ponad 48 godzin (ok. 3 dni) Taki sam problem mam z Metinem2 (ściągnąłem to, zabiłem ok. 36 niebieskich wilków) odczekałem dany czas (też 3 dni) i nadal nie dostałem punktów.
Czy jest możliwość? Czy jest możliwość aby RIOT przeniósł mnie z powrotem do GOLDU 3 ? Wystąpiłem z takim raportem do RIOTU ponieważ wczoraj grałem rankedy. Grałem około 7 pod rząd lecz prawie wszystkie były przegrane a przez kogo? PRZEZ AFKÓW. W Raporcie do Riotu napisałem żeby mi oddali moje stracone punkty (gdyż spadłem do goldu4) gdyż to nie jest moja wina. Napisałem również że jeśli mi nie dadzą punktów to rządam perm bana dla tych afków. Czy jest możliwe aby mi oddali punkty?