piernik1996
piernik1996 napisał na forum gry Fortnite
Zadania dla Fortnite Musisz mieć dokładnie taki poziom jaki jest wymagany w zadaniu, jeśli przegapiłeś moment na zrobienie screen-shota to pomiń to zadanie (poczekaj aż upłynie czas) i zrób następne (13 i 18 poziom) polecam robić screen-shoty po wbiciu każdego kolejnego poziomu, w ten sposób masz pewność, że nie pominiesz tego wymaganego. Możesz spróbować napisać do moderatora i z nim się dogadać, ale to nie przejdzie, jeśli masz screen-shot z poziomem dużo wyższym. Sam kiedyś miałem taki problem w jednej grze, bo wskoczyły mi 2 poziomy od razu, ale dostałem punkty po napisaniu do moderatora. Pozdrawiam, życzę powodzenia :D
piernik1996
piernik1996 napisał na forum gry Crossout
Chyba robię coś źle (punkty do poziomu konta) Na podstawie mojego krótkiego doświadczenia w tej grze poradzę wam zbudować auto z 4 karabinami i celować głównie w karabiny przeciwników. Jak już nie będą mieli broni to można ich spokojnie rozwalać nie narażając się na zgon. Ja po dwóch dniach grania (7h) mam prawie 8 poziom. Opłaca się robić rajdy, bo wpada dużo doświadczenia i można tam zdobyć miedź, która jest droga i za kasę z jej sprzedaży można kupić lepszą kabinę np.
Cheaterzy w twoim teamie Problem jest taki że cheaterzy zwykle graja z kolegami, których carry'ują więc nie da się ich kickować. Nawet jak kickniesz to on bana za to nie dostanie, a ty możesz dostać bana za zbyt częste głosowanie na kick. Miałem już tak kilka razy. Ogólnie jeśli macie taką możliwość grajcie zawsze teamem 4-5 osób wtedy nie traficie na haxa u siebie.