Boxster Spyder - warto? Podobno zostal on wprowadzony do rotacji. Czy jest to dobry samochod? Jakie ma nitro, prowadzenie i v-max? Czy oplaca sie go brac w cenie w ktorej go dali (i za ile on w ogole jest?)? I jeszcze a propos Murcielago SV: ile ono kosztuje i czy jest lepsse od M1 Procara?
Problemy z modem Aslaina Mam problem z mapą w modzie Aslaina. Chodzi o to że mi wyświetla pełno badziewia (nazwy czołgów wszystkich graczy), mimo że mam je odznaczone.... Drugi problem to nicki graczy nad ich pojazdami. To ustawienie też mam wyłączone, a i tak się wyświetla, przez co gdy w jednym miejscu zgromadzi się parę czołgów to normalnie nic nie widzę... A trzeci problem to mod na kąty celowania w TD. W sumie to on działa fajnie i jest przydatny, ale wyświetla mi się inny niż wzór niż ten, który wybrałem...
Załoga i zmiana czołgu. Witam. Gram w WoTa od niedawna i mam pytanie, tym razem o załogę. Otóż dopiero co odkryłem Hetzera i chciałem do niego włożyc zalogę z Mardera II, ale jak ich do niego wsadziłem to byli czerwoni i mieli gorsze staty. Czy załoga może zmienić czołgi bez tej kary? Czy jeśli czołgi będą bardzo podobne (np. Pz3a - Pz3) to też dostaną tą karę?
Panzer IV a Czy warto kupować ten czołg? Odkrywam go z Pz III a. jak tak patrzę na jego statystyki to wydaje się beznadziejny - pancerz 14mm, działo ze słabą penetracją... Czy nie lepiej jest zaczekać na Pz III albo D.W.2?
Kilka pytań 1) Jak obracać kamerę bez obracania wieży? 2) Jak szybko zarabiać kasę? 3) Co to jest wolne doświadczenie? 4) Czy działka full auto są dobre? Bardzo mi się one podobają 5) Jak przeładować działko full auto po wystrzeleniu np. połowy magazynka? 6) Czy Niemcy to dobra nacja (jakie są jej cechy)? 7) Czy ulepszenia silnika zwiększają przyspieszenie i v-max? Bo nie widzę żadnych popraw w statystykach