Postać 4800-6300 Punktów Zasług Siemanko, jest pytanko zastanawiam sie nad paroma postaciami otóz mam 4799 i nie wiem w co zainwestować mi się też szybko nie znudziło. Myślałem nad Yasuo ale to dużo zbierania jest jednak, ale czy warto zbierać doradzcie. A no i czy może kupić Shyvane, Ezreala, Kennen, Noc, Sejuani, a może Vladimir lub Skarner ? Proszę o podzielenie się opiniami ponieważ mi pomogą w wyborze który jest dla mnie trudny.
Czy Yorickiem da się grać ? Witam. Chciałbym się od was dowiedzieć czy Yoricka warto kupić? Czy poradzi sobie w tej mecie? Kiedy jest jego czas ( early game, mid game, late game) ? Czy on jest taki jak teemo i lee sin że gdy nie feednie się w early to słabo a gdy zdobędzie fragi w early to przyjemnie ?
Postać która jest grywalna i solidna za 4800 Punktów Zasług. Witam. Chciałbym się od was dowiedzieć co kupić za ilość pkt. które podałem w temacie. Myślałem nad Wukongiem, Riven, Maokai, Lee Sin oraz Shyvana. Czy któraś z z tych postaci jest dobra ? Bardzo by mi spasowało gdyby ta postać była wszrchstronna oraz umiała zabić. Czy jest taka postać która zadaje taki dmg jak JAX ? Zapraszam do odpowiadania na moje pytania.
jaka postac za 3150 PZ Witam mam do wyboru postacie: Lux, Kassadin, Blitzcrack, Corki, GP, Karma, karthus, MF, Rammus, Shaco, Sona, Urgot. A moje pytanie to którą postać wybrać ? Jestem w brąz IV i mam zamiar wyjść. :D Bardziej stawiam na Late game. Preferuje wszystkie linie i pozycje. Podajcie "+" & "-"
Caitlyn.. a inny pomysł na build. Witam. Chcę się dowiedzieć czy mój pomysł na build do champa Cailtyn będzie o wiele lepszy niż "tradycyjny". Mój build składał by się z 1. Botrk 2. Last Whisper 3. Phantom Dancer 4. Infinity Edge 5.(Warmog, GA, lub Banshee) 6. BT Oczywiśćie kolejność budowania by była inna ale czy taki build by nie był lepszy ? Ponieważ w tedy zadbamy żeby w late była lepsza a taki Huricanne jest doniczego przedmiotem ( wg. mnie ). Proszę o opdowiedż.