noludzie
noludzie zadał pytanie w grze Metin 2
pytanko witam kupiłem ostatnio na serwerze argentus czy jakoś tak to ten pierwszy dzide na likana na 30lvl +9 sr 32 kd moba +3 za 60kk czy to dobra cena? przepłaciłem czy może opłacało mi się?
noludzie
noludzie zadał pytanie w grze Gladiatus
champion witam troche handlowałem i mam super staty 20 siły 50władania i charki 60 zręcznosci mam 5 lvl i jestem 181 w rankingu na arenie zdołam zdobyc mistrza areny przed 10lvl?
noludzie
noludzie zadał pytanie w grze Gladiatus
czy dostane bana? Witam mam 2 konta 20lvl i 45lvl są oznaczone jako multikonta abym nie dostał bana ale czy dostane jezeli będę wystawiał np jedzenie z 20lvl na rynku po 1-2k i kupował te towary na koncie 45lvl ? w sumie to nie jest przekazywanie złota tylko kupno czy jest taka możliwośc?
noludzie
noludzie zadał pytanie w grze Gladiatus
sniezki a centek witam jest event zimowy i jezeli uzyje sniezki to mam -50% czekania na lochy i wyprawe czy jezeli uzyje centka to czas będzie 0 sek czy 2:30 ? ponieważ centurion tez daje -50% czekania na lochy i wyprawe jak to będzie?
kogo kupic? odwieczny dylemat kogo kupic mam 7k pz i nie wiem kogo kupic zastanawiam sie nad zedem , azirem , renektonem mam sporo postaci na bota adc/supp na topa tez z midem juz mniej ale nie często chodze na tą linie
jungler witam ostatnio spotykam sie z ludźmi w team'ie którzy unoszą się honorem i nie pomagają mi np przy blue/red ... i tu moje pytanie jakim junglerem z jakimi runkami / speckami itp dam rade na 1 lvl sam zrobic blue ?
początkowa rotacja witam mam pytanie bo nie chce już grac tymi postaciami z początkowej rotacji typu varus / master i innymi a tymi które są co tydzień np teraz vi / lee kiedy zmieni się mi ta rotacja na co tygodniową ? musze kupic jakiegoś bohatera czy co ?