Katarina skórki Najlepiej wybierz tą, która Ci się najbardziej podoba, a nie tą wybraną przez innych. W każdym razie, warto wspomnieć o tym, że Katarina z Walczących Królestw ma pozmieniane animacje, kiedy Katarina z Najwyższego Dowództwa moim zdaniem bardzo przypomina oryginał i wydawanie na nią pieniędzy byłoby średnim pomysłem.
LAGI LIKE HELL Najpierw sprawdź, czy lagi nie są z Twojej winy. Posprawdzaj jak działają Ci inny gry, wyłącz wszystko co może wykorzystywać internet, a w razie ciągłych lagów skontaktuj się z dostawcą internetu. Natomiast jeśli chodzi o grę to wydaję mi się, że support niezbyt dużo pomoże w tej sprawie, gdyż problemy z lagami nie ze swojej winy ma bardzo dużo osób. W każdym razie napisz do nich, być może znajdziesz rozwiązanie swojego problemu.
Niestandardowa postać wsparcia Nie wiem czy to podlicza się pod niestandardowe, ale sama postać jest rzadko widywana gdziekolwiek (a jak już to na topie lub midzie). Mianowicie chodzi o Galio. Sam nie jest zbyt mocny, ma problemy z wbiciem się przeciwny team, ale znalazła się postać, która rozwiązuje jego problemy - Kalista. Po 6 lv przeciwnicy nie mają jak się obronić przed ich combo, gdyż najpierw zostają porzuceni, a chwilę później Galio załącza swojego ulta łącznie z tarczą, przez co są zmuszeni do atakowania go. W tym czasie Kalista ma za zadanie po prostu ich wykończyć. Testowałem to combo z kolegą i wyszło bardzo dobrze, więc radzę spróbować ;)
Od którego lvl można junglować ? Jeśli chodzi o junglę, to można ją zacząć od kiedy tylko dostaniesz smite (czyli właśnie 10 lv), ale trzeba pamiętać o tym, że bardzo tam pomagają runy, które najlepiej kupować po 20 lv, tym bardziej, że jungla stała ostatnio się nieco trudna. Sejuani jest dobrą postacią, ale racze nie na początek. W tym momencie na niskim lv jest najlepiej zagrać czymś wytrzymałym w jungli np. Warwickiem, który leczy się przy każdym uderzeniu. W takim przypadku nie będziesz musiał się martwić o to , że padniesz robiąc buffy czy coś w tym stylu.
Lepiej zbierać na Talona, czy czekać na nowego champa i go kupić? :/ Skoro grasz na topie to wydaje mi się, że lepiej będzie czekać na nową bohaterkę, ze względu na to, że jest ona dużo lepiej przystosowana do topa w odróżnieniu od Talona, który nie sprawdza się tam za dobrze. Natomiast jeśli chodzi o Irelię - bardzo mocny pick, lepszy od Talona, ale nie wiadomo jak będzie się sprawdzać w porównaniu do nowej postaci.
Rengar Skin Akurat to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Nie kieruj się propozycjami innych, tylko wybierz ten, który według Ciebie jest najlepszy i najbardziej Ci się podoba - i w arcie i w grze. Jeśli chodzi o moje zdanie - Night Hunter prezentuje się na arcie bardzo ładnie, w porównaniu do kiepskiego Łowcy, ale w grze już nie jest zbyt specjalny. Dlatego oba skiny są dla mnie na równi.
Problem z logowaniem Witam. Niedawno udało mi sie wykonać zadanie, za które od dłuższego czasu nie otrzymałem punktów, więc zdecydowałem się zrobić screen i wysłać do supportu. Ale jest problem - nie, że hasło nie działa albo coś, tylko po prostu nie mogę znaleźć opcji zalogowania się. Przez link z Dogry jest tylko rejestracja, a tam żadnego sposobu żeby się zalogować. Mógłby mi ktoś podać link albo pomóc w jakikolwiek inny sposób?
nipah1212
nipah1212 zadał pytanie w grze Royal Quest
Wspólne miasto Zacząłem ostatnio grać ze znajomą i założyliśmy postacie o różnych profesjach, przez co zaczęliśmy grać w innych miejscach. Na którym mniej więcej lv trafia się do jakiegoś miasta od którego moglibyśmy rozpocząć wspólną grę?
nipah1212
nipah1212 zadał pytanie w grze Tibia
Rookgard Mam zamiar zrobić zadanie dotyczące tej gry, dlatego pytam - gdzie znajduje się Rookgard, ile czasu zajmie mi dotarcie do niego i zrobienie questów, żeby zaliczyć to zadanie?
nipah1212
nipah1212 zadał pytanie w grze Sword Saga
Czy warto zacząć grać. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zagraniem w tą grę razem z kolegą, dlatego mam do Was pytanie czy warto. Zależy mi głównie na tym, żebyście mi powiedzieli o głównych zaletach i wadach tej gry, jak i o tym co wyróżnia ją od innych tego typu.
nipah1212
nipah1212 zadał pytanie w grze Hero Zero
Pytania dotyczące gry. Po pierwsze, czy jest ciekawa? Wygląda dosyć przyjemnie, pierwsze kilka minut gry sprawia dobre wrażenie, więc zastanawiam się czy nie warto posiedzieć przy niej dłużej. Po drugie - jakie misje robić? Które są najbardziej opłacalne? I ostatnie, w co rozdawać punkty umiejętności, żeby były z tego później jak najlepsze efekty?
nipah1212
nipah1212 zadał pytanie w grze Taern
Jak najszybsze wbicie poziomu Głównie mi chodzi o to, jaką klasą będzie mi najłatwiej grać na początku i najszybciej da radę wbić 20 lv. Przy okazji miło by było, gdyby ktoś wspomniał co najlepiej robić do tego czasu (gdzie expić, jakie misje robić)