nequ22
nequ22 napisał na forum gry World of Tanks
Czołg premium 8 tieru Pod względem zarabiania na pewno Patriot na tym lepiej wychodzi, ponieważ ma tańsze pociski. Jeszcze zależy od mapy, bo ten czołg najlepiej sobie radzi na górkach grając na pancerz wieży. Górna płyta czasami potrafi coś odbić pod kątem, a dolna to wiadomo - papier. Obj 252U to czołg który wybacza, dolna płyta potrafi czasami odbić i nadaje się bardziej na drużynówki i tego typu. Działo jest niecelne, ale za to ma wysoki dmg na strzał kosztem eksploatacji pocisku.
nequ22
nequ22 napisał na forum gry World of Tanks
Zgłoszenie konta wot Regulamin jakiś zobowiązuje i tutaj cytuję: "2. Sprzedaż konta jest oszustwem. Sprzedaż konta jest oszustwem, ponieważ wiążą się z nią operacje finansowe, które nie są kontrolowane przez zespół World of Tanks, lecz przez operatorów usług bankowych. Oszust może korzystać z różnych sposobów, aby przejąć konta gracza, ale jako że transakcje pieniężne nie są kontrolowane przez World of Tanks, taki gracz może znaleźć się w trudnej sytuacji, ponieważ nie odzyska swoich pieniędzy, a konto w grze zostanie ZABLOKOWANE.. 3. Sprzedawca konta może w dowolnym momencie uzyskać do niego dostęp. Choć konto zostanie sprzedane, sprzedający może w każdej chwili odzyskać nad nim kontrolę i nie można temu w żaden sposób zapobiec. Oszust może uzyskać dostęp do swojego adresu email korzystając z funkcji odzyskania hasła, może również odzyskać kontrolę nad kontem w grze udowadniając, że jest jego prawowitym właścicielem i twierdząc, że padł ofiarą hakera. W ten sposób kupujący straci pieniądze i nie uzyska dostępu do wspomnianego konta. "
nequ22
nequ22 zadał pytanie w grze World of Tanks
Problem z serwerem testowym... Zamiast aktualizacji serwera testowego po włączeniu launchera wyskakuje błąd że nie można wyświetlić strony- ( scr.hu/2djs/xx1ql ) , a po włączeniu samej gry przez ikonę w folderze po zalogowaniu wyskakuje okienko że trzeba update przeprowadzić... Reinstall czy też ktoś ma taki problem i zna sposób?