mtx1985
mtx1985 zadał pytanie w grze World of Tanks
Zmiana ikony i dźwięku szóstgo zmysłu (żarówki). Cześć mam pytanie odnośnie żarówki, mianowicie chcę ją zmienić na jakąś inną, ściągnąłem kilka paczek i są tam same pliki (ikona i plik dźwiękowy) bez opisu jak i gdzie je podmienić. Szukałem trochę w sieci o tym i jedyne co znajdywałem to info, że muszę posiadać XVM'a i dopiero wtedy można sobie to podmienić. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w podmianie tych plików bez XVM?
mtx1985
mtx1985 zadał pytanie w grze World of Tanks
Serwer testowy 9.6 i dziwne ikony? Cześć. Mam pytanie, mianowicie gram sobie na serwerze testowym 9.6 i z ciekawości jeżdżę sobie obecnie WZ-111-4 i na dole ekranu obok ikon pocisków i uzbrojenia mam ikony nalotu i ostrzału artylerii, wcześniej widziałem to też na niemieckiej arcie 10tieru. Możecie mi coś napisać o tych ikonach? Co to jest, jak działa itd.?
mtx1985
mtx1985 zadał pytanie w grze World of Tanks
Wysoki ping, "krzaczenie" napisów i ciągłe lagi? Cześć! Mam pytanie jak w temacie. Czasem gram sobie spokojnie i bez żadnych problemów, a czasem np. dziś już kurwica mnie bierze, mam wysoki ping, co chwila gra się laguje, na początku bitwy w ogóle nie mam odliczania tylko odrazu sygnał do walki, ale nie mogę się ruszyć tylko słychać dźwięki z gry (jak dodam gazu to czołg niby jedzie a faktycznie mam zmrożony ekran i nic się nie dzieje), dodatkowo co drugą walkę krzaczą mi się napisy i muszę restartować grę. Możecie pomóc? Co się do jasnej k...rwy dzieje, zdarza mi się to pierwszy raz i nie wiem od czego jest to zależne. Co mogę z tym zrobić? Pozdrawiam.
mtx1985
mtx1985 zadał pytanie w grze World of Tanks
Nacja artylerii. Cześć. Mam takie, dla niektórych może bezsensowne pytanie. Mianowicie chcę zacząć grać właśnie artylerią i tym razem mam zamiar konsekwentnie zdobywać kolejne tiery dla tego pojazdu, kiedyś grałem trochę Brytyjską i Niemiecką, ale na niskich poziomach i z małym zainteresowaniem tego typu "bronią". Napiszcie mi proszę jaką nację najlepiej wybrać i w kilku słowach dlaczego akurat taką. Pozdrawiam.
mtx1985
mtx1985 zadał pytanie w grze World of Tanks
WoT Blitz Witam. Chciałbym się Was zapytać co o tej wersji myślicie, jak ona Wam działa, czy jest warta uwagi czy warto ją pobierać i w ogóle czy warto w Wot grać na telefonach etc.
mtx1985
mtx1985 zadał pytanie w grze World of Tanks
Przesyłanie złota. Witam. Mam pytanie odnośnie przesyłania złota z konta na konto, mianowicie czy jest możliwość by z konta znajomego który posiada dość dużo złota przelać jakąś jego część na konto innego użytkownika np. moje? Albo może istnieje jakaś możliwość wymiany złota na kod bonusowy etc. - by ktoś inny mógł z niego skorzystać?