mtmixer
mtmixer napisał na forum gry Transformice
Pytanie usunięte >Ale niektóre tematy są "zakopane", więc niektórzy mogli zwyczajnie nie zauważyć, że takowe już są :3 Dlatego wystarczy przepatrzeć wszystkie, a nie zakładać po 30 takich samych.Wystarczy nie być pazernym i nie być leniem.
mtmixer
mtmixer napisał na forum gry Rise of Mythos
Trudno wbijać lvl Twój level stoi w miejscu, bo i ty stoisz w miejscu.Wykonuj questy (tłm.zadania) dzienne, poboczne, gildyjne (o ile jesteś w gildii), a także te główne typu "Upgrade Lab to lvl 6" , "Complete map 2" , "Complete x Map". Oczywiście też kupuj nowe talie kart i rób jak największą armię, by bić się pvp (na arenie), czy też na mapie i bossach. PS Mała rada : Im silniejszy boss, tym więcej exp'a, pieniędzy, a także nagród, lecz pamiętaj im silniejszy boss, tym dłużej go bijesz.
mtmixer
mtmixer zadał pytanie w grze Transformice
Spisek adminów w związku z eventem "Halloween 2014" Zauważyłem coś, co pewnie mało kto zauważył.Odkąd jest ten event (Jakieś 2-3 dni) to pule z tzw. "Jackpotów" na mapce z kasynem zgarniają myszki-nooby. Pierwszą byłą myszka zarejestrowana ponad miesiąc temu.Statystyki 1k sera,2k norek na normalu i 0 bc. Druga miała podobne statystyki. Trzecia miała rejsetracje 3 dni przed jackpotem.Statystyki to 225 sera,25 norek n. i 0 bc.Zaraz po tym wyłączyła czat. Ostatnia padła dzisiaj.Zarejstrowana dokładnie nie pamiętam kiedy.Nie odpisywała do nikogo, a jej staty były ledwo wyższe niż 2k wszystkiego. Czy wy też sądzicie,że to jest podejrzane?Czy admini robią nas z jackpotem w konia?Piszcie co o tym sądzicie.