Potrzebny ktoś ogarnięty w ofertach promocyjnych.

" Aby ponownie otrzymać punkty po otrzymaniu ich za pierwszym razem musisz ponownie kliknąć w ofertę, inaczej punkty nie zostaną przyznane!"

Z tego wynika, że mogę z jednej oferty wielokrotnie otrzymywać punkty, ale z listy ofert 'do zrobienia' owa oferta przechodzi do zakończonych.
monix
monix napisała na forum gry Prison Wars
pytanie od świeżaka Zdrowie- Jeśli masz powyżej 80% inni mogą cię zaatakować. Przy normalnych atakach spada do zera i lądujesz w szpitalu, a przy walkach w Fightclubie (chyba od 15 poziomu) zdrowie spada zazwyczaj o 20%. Energia jest potrzebna na siłce jeśli chcesz trochę podnieść staty. Szybciej się uzupełnia jak wszamasz coś na stołówce.. Musisz mieć przynajmniej 60% energii, aby kogoś zaatakować. Reakcja- im masz większą, tym większa szansa na powodzenie w dilerce i przestępstwach. Spada gdy pakujesz na siłce i po nieudanym przestępstwie. Nerwy- do każdego przestępstwa jest przypisana potrzebna ilość nerwów, a im większe przestępstwo tym dostajesz więcej kasy i więcej punktów doświadczenia. Jeśli chodzi o zwiększanie to najlepiej opłaca się poczekać (każda z tych rzeczy uzupełnia się w innym tempie), ale możesz też zwiększyć to za punkty.
monix
monix napisała na forum gry Arena Mody
Jak zwiększyć hojność ? Wejdź na profil pani, która nie ma zdobytych wszystkich statuetek i oddaj głos w konkursie. Taki głos kosztuje 50$ i daje 1 punkt hojności. Ustawić sobie więcej punktów za głos, ale wtedy będzie też to drożej kosztować.
monix
monix napisała na forum gry Prison Wars
Metody na kase i EXP Dilerka i fucha to chyba najbardziej opłacalne sposoby na kase. Jeśli masz jakieś dragi to możesz je sprzedać na rynku narkotykowym. W zakładce manele masz fanty do ataku, obrony i szybkości ataku. Jeśli jakiegoś nie używasz to też możesz sprzedać. Najszybciej zarobić można wystawiając punkt na czarnym rynku (oczywiście w takiej cenie aby ktoś to kupił) Najlepiej inwestować w trening na sali treningowej. Jeśli masz mało kasy to najbardziej opłacalny jest 22000 za 1mln w 1,5 dn.
monix
monix napisała na forum gry Arena Mody
podnoszenie poziomu Spróbuj wbić na jakieś przyjęcie, tam wykonując misje można zdobyć najwięcej punktów doświadczenia. Możesz zdobyć ich też trochę pracując lub wyzywając panie z wyższym lub równym poziomem :)
monix
monix napisała na forum gry Prison Wars
fightclub pomocy FC to miejsce gdzie atakujesz innych. Za wygraną zdobywasz 2 punkty, a za przegraną tracisz 1 pkt. Jeśli będziesz jedną z trzech osób które maja najwięcej punktów w lidze to zdobędziesz złoty, srebrny lub brązowy puchar. Wraz z pucharem (zależnie od stopnia wygranej) dostajesz gitne, fanty, dragi i szmal.
monix
monix napisała na forum gry Arena Mody
Wysokość wygranej Jeśli wygrasz pojedynek to otrzymujesz 10% z dolarów które wyzwana pani ma na koncie. Jeśli Twój klub ma odpowiednie puchary lub zakupiłaś talent Szczęściara to ten procent się zwiększa.
monix
monix napisała na forum gry Arena Mody
Zdobywanie sławy, jak? Zależy czy chodzi ci o zdobywanie poziomu czy fejm. Punkty doświadczenie można zdobyć w największej ilości na przyjęciach zaręczynowych, a także wyzywając panie z wyższym lub równym poziomem oraz zatrudniając się w pracy. Natomiast, żeby być rozpoznawalnym najlepiej udzielać w rozmowach na przyjęciu i korespondować z innymi paniami.
monix
monix napisała na forum gry Prison Wars
ATAKI, BANK Nie. Gdy ktoś cię zaatakuję to zabiara tylko część kasy którą masz na wierzchu. Natomiast gdy leżysz w szpitalu/izolatce ktoś może wykupić za 1 punkt, w zamian na jego konto leci 10% tego co masz w banku.
monix
monix napisała na forum gry Prison Wars
Czy z izolatki da sie wyjść? Z izolatki/szpitala można wyjść wcześniej jedynie poprzez wykupienie. Możesz wykupić się sam jeżeli masz 1 punkt na koncie lub może wykupić cię ktoś inny, ale wtedy płacisz mu 10% kwoty którą masz w banku.