mmafia333
mmafia333 zadał pytanie w grze War Thunder
Boty w WT:GF Witam, mam pytanie, czy tylko mnie irytują boty w wtgf? Wiem ze są poniekąd potrzebne, no ale jak jadę kv-1 i taka "pipidówa" o mnie zahacza to nieraz o 180 stopni mnie obraca, a wtedy 1 strzał i mnie nie ma, tylko ja takie jazdy miałem?
mmafia333
mmafia333 zadał pytanie w grze War Thunder
Podpisy w grze? Witam, ostatnio zaczęło mnie zastanawiać co to za podpisy pod nazwą czołgu/samoloty i nickiem gracza, wiem że to są tytuły czy jakby to nie nazwał, i tu jest moje pytanie, gdzie mogę sobie taki ustawić?
mmafia333
mmafia333 zadał pytanie w grze War Thunder
T-34 l11, jak grać? Witam, ostatnio wyexpiłem t-34 i z tego co widzę to wieża to papier, ładowniczy- zombie, pancerz przedniej płyty bomba, oraz podstawowe pociski niedomagają :/, jak wykorzystać jego atuty i maskować wady?
Do T29 Witam, chciałbym bardzo zdobyć T29, aktualnie gram na m3 lee , i tu pojawia się dylemat, mam połowę potrzebnego doświadczenia potrzebnego na odblokowanie następnego czołgu, mam wybrać M4 czy M6, podkreślam, rozważcie to pod kątem T29
Czołgi premium i załogi Witam, sporo słyszałem że trzeba kupić czołg premium pod nację którą się gra bo można szkolić załogę i tu pojawia się pytanie, jak? Jak przenosiłem załogę z czołgu premium do normalnego mieli 50% umiejętności, a tak się nie da grać, jak to działa?