miro121
miro121 zadał pytanie w grze World of Tanks
Przeniesienie czołgu premium pomiędzy kontami Witajcie Czołgiści! Czy ktoś się z Was orientuje czy byłaby opcja przeniesienia czołgu premium z jednego konta na drugie? Bo założyłem se nowe konto i kupiłem T34, ale jednak chciałbym przenieść go na swoje wcześniejsze konto. A druga sprawa, czy może korzystał ktoś z opcji odstąpienia od zakupu w ciągu 14 dni o którym była mowa w mailu potwierdzającym zakup czołgu przez sklep premium? Ile czasu czeka się na zwrot kasy i w jaki sposób on następuje?
miro121
miro121 zadał pytanie w grze World of Tanks
Pytania dotyczące pobierania instalki przez launchera. Otóż zamierzam pogierać całą instalkę gry na komputerze, na którym nie mam zamiaru instalować gry. Chcę zainstalować na komputerze stacjonarnym a pobrać na laptopie. Moje pytania są następujące: 1. Gdy gra pobierze mi się przez launchera, to będę mógł skopiować instalkę na pendrive i zainstalować ją na drugim komputerze? (chodzi o ten launcher)
miro121
miro121 zadał pytanie w grze World of Tanks
WN8 zwiększanie się?? Nie jestem nowicjuszem, w wota gram ponad rok. Mam takie pytanie związane ze zwiększaniem się WN8, ponieważ posiadam jedną X robię drugą, i aktualnie gram isem-3 którym wychodzią mi bitwy, teoretycznie każda 2k dmg. Więc co ile WN8 się zwiększa? Tydzień, czy to jest zależne od efektywności gry? (Mam 911 wn8)
miro121
miro121 zadał pytanie w grze World of Tanks
Instalacja skinów??? Siemka. Nie wiem czy to dobry dział, ale jestem nowym graczem i postanowiłem tutaj to napisać. Wiecie może co zrobić, aby skórki do WoT'a działały ? Mam skórki takie jak http://www.gamemodding.net/en/world-of-tanks/wot-skins/16036-shkurka-dlya-t71.html i http://www.gamemodding.net/en/world-of-tanks/wot-skins/1920-shkurka-dlya-st-1.html. Co zrobić aby zadziałały ?
miro121
miro121 zadał pytanie w grze World of Tanks
pomoc w zmianie celownika w grze witam chciałbym zmienićy celownik w grze, na taki który by ulatwił celowanie podczas jazdy najlepiej z kropką podobny coś do j1mbo. byłbym wdzieczny za link na którym jest do pobrania celownik oraz krótki opis jak go zainstalować byłbym wdzięczny za pommoc, z góry dziękuje
miro121
miro121 zadał pytanie w grze World of Tanks
Jak wyłączyć auto-fire? Parę patchy temu zostało wprowadzone autostrzelanie - jeżeli przytrzymam lewy przycisk myszy i strzał zostanie oddany od razu po załadowaniu się pocisku. Czy można to jakoś wyłączyć? Wydaję mi się, że bezpośrednio po wprowadzeniu tej funkcjonalności była taka możliwość, ale teraz nie moge tego znaleźć.
miro121
miro121 zadał pytanie w grze World of Tanks
Ochrona przed artylerią, spotowanie Cześć, Pytanie za sto punktów: Jak się chronić przed artylerią? W ciągu ostatnich 300 bitew, w co drugiej bitwie w której padnę jestem zabity przez artylerię. Początkowo myślałem, że po prostu zła passa, ale teraz się zastanawiam głębiej, bo może to ja coś źle robię. Zawsze staram się za jakimś głazem chować, a i tak muszę dostać od arty. Drugie pytanie: Dlaczego jeśli ja jestem schowany za krzakiem, strzelam i zostaję wyspotowany z odległości ok. 300m? Z tego co mi wiadomo to krzaki trochę obniżają próg wykrycia. Z góry dzięki za odpowiedzi.
miro121
miro121 zadał pytanie w grze World of Tanks
jak usunąć powtórkę z wotreplays ? Miałem fajną bitwę i wrzuciłem ją na wotreplays, jednak z jakiegoś powodu powtórka nie wgrała się prawidłowo i wyświetla wszystkim uczestnikom bitwy 0 dmg. Tak jakby bitwa się nie rozegrała. Chciałbym teraz ją usunąć ze strony i nie wiem jak, nie widzę opcji do kasowania własnych powtórek. Liczę na pomoc i z góry dziękuję oraz pozdrawiam.
miro121
miro121 zadał pytanie w grze World of Tanks
Pytanie odnosnie celowników Witam ,mam pytanie otoz zauawzylem ,ze jesli mam - jimbo ,to celownik jest bardziej skupiony w czasie ruchu ,a jesli mam hardscope to celownik jest bardziej "rozjechany" czy to cos nie tak jest z modem "hardscope" czy poprostu moze jest wieksze kolko ale skupia szybciej ,a w przypadku jimbo kolko jest mniejsze ale skupia wolniej = co sie rownowazy w czasie skupiania do pelnego skupienia ? mam na mysli max skupionego kółka celownika ?