Jaka profesja? Jak wolisz ale moim zdaniem zwiad, więc; Mag- mało hp duży dmg Woj- dużo hp mały dmg Zwiad- średnie hp i średni dmg Zwiadowca jest taki wypośrodkowany a dodatkowo posiada unik co jest + w walce z wojami i zwidaowcami (na maga nie działa) i jeszcze zwiadowca robi szybciej lochy od innych profesji to też duży + bo masz więcej artefaktów i szybciej lvl wbijesz. To jest moje zdanie, chociaż każda profesja ma swoje wady i zalety. Liczy się też ekwipunek i w jaki sposób rozwiniesz swoją postać :)
michaelmk
michaelmk zadał pytanie w grze Margonem
Margonem-Lot przedmiotów Witam! Czy ma znaczenie czy walimy z auto czy z turowej? Czy lot jest "lepszy" lub jest większa szansa gdy atakujemy w grp (czy dotyczy to wszystkich mobów czy tylko np.elit2, herosów, tytanów)? Czy różnica poziomu doświadczenia między graczem a mobem ma znaczenie? Jeżeli chodzi o szanse na lot uni (1/200) to oznacza to, że przedmiot lota 1 na 200 ubić czy szansa na lot wynosi 0,5%? I czy jeszcze jaieś czynniki mają wpływ na lot? Z góry dzięki za odp i pozdrawiam!
michaelmk
michaelmk zadał pytanie w grze Metin 2
DragonMT2 !Pomocy! Witam!Niedawno pobrałem patcha (bo klienta sie nie da) dragonamt2 .Wrzuciłem to do pustego folderu i skonczyło sie patchować .Weszłem do gry i nie było widać mobów ani innych graczy .Wyszłem i uruchomiłem jeszcze raz patchera i ładował się plik monster2.epk.lz ale niby sie załadował a tak naprawdę go nie było . Proszę o pomoc